Ценова листа


горе
Cisco ( Cisco )
Цена с ДДСНаличноИнфоСнимка
Cisco Cabinet Jumper Power Cord, 250 VAC 13A, C14-C15 Connec15.33 лв.
доставим
• Предназначен за: Network device • Тип: Power Cord • Изводи за свързване: C14-C15 • Дължина, m: 0.7 m
снимка
Cisco Small Business 12V 2A Power Adapter (Europe)34.19 лв.
доставим
 
снимка
Cisco Small Business 48V Power Adapter (EU)43.95 лв.
доставим
• Предназначен за: Access Point • Х-ка 2: Voltage Provided: 48 V
снимка
Cisco Console Cable 6ft with RJ45 and DB9F45.01 лв.
доставим
 
снимка
CISCO IP Phone power transformer for the 89/9900 phone serie49.13 лв.
доставим
IP Phone power transformer for the 89/9900 phone series
снимка
Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter, passive112.65 лв.
доставим
 
снимка
Cisco Power Injector (802.3af) for AP 1600 2600 and 3600 w/o115.83 лв.
доставим
 
снимка
Cisco Gigabit Power over Ethernet Injector-30W134.18 лв.
доставим
• Cisco Gigabit Power over Ethernet Injector-30W
снимка
Cisco Console Cable 6ft with USB Type A and mini-B147.42 лв.
доставим
• Предназначен за: Network device • Тип: Console Cable • Изводи за свързване: USB Type A and mini-B • Дължина, m: 1.8 m
снимка
Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM489.73 лв.
доставим
 
снимка
Cisco 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm959.85 лв.
доставим
• 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM
снимка
Cisco Catalyst 2960-X FlexStack Plus Stacking Module optiona1070.44 лв.
доставим
• Catalyst 2960-X FlexStack Plus Stacking Module
снимка
Catalyst 2960-X 48 GigE PoE 740W, 4 x 1G SFP, LAN Base5604.66 лв.
доставим
• Catalyst 2960-X 48 GigE PoE 740W, 4 x 1G SFP, LAN Base
снимка




© 1998-2019 Global System Solutions Ltd.