Ценова листа


горе
Cisco ( Cisco )
Цена с ДДСНаличноИнфоСнимка
Cisco Cabinet Jumper Power Cord, 250 VAC 13A, C14-C15 Connec15.70 лв.
доставим
• Предназначен за: Network device • Тип: Power Cord • Изводи за свързване: C14-C15 • Дължина, m: 0.7 m
снимка
CISCO IP Phone power transformer for the 89/9900 phone serie77.65 лв.
доставим
IP Phone power transformer for the 89/9900 phone series
снимка
Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter, passive126.29 лв.
доставим
• Модул 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter
снимка
Cisco Power Injector (802.3af) for AP 1600 2600 and 3600 w/o138.28 лв.
доставим
• Захранване, Power Injector (802.3af) for AP 1600, 2600 and 3600 w/o mod
снимка
Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM584.06 лв.
доставим
• Модул, 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
снимка
Cisco 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm1162.28 лв.
доставим
• 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM
снимка
Cisco 10GBASE-SR SFP Module1189.93 лв.
доставим
• Модул 10GBASE-SR SFP Module
снимка
350W AC Config 1 Power Supply1323.56 лв.
доставим
• Захранване, 350W AC Config 1 Power Supply
 




© 1998-2023 Global System Solutions Ltd.