Ценова листа


горе
Мрежови карти ( NIC Server )
Цена с ДДСНаличноИнфоСнимка
Lenovo SFP+ SR Transceiver84.42 лв.
доставим
Lenovo SFP+ SR Transceiver
 
Lenovo ThinkSystem 1Gb 2-port RJ45 LOM151.02 лв.
доставим
Lenovo ThinkSystem 1Gb 2-port RJ45 LOM
 
LENOVO ThinkSystem Broadcom 5719 1GbE RJ45 4-port OCP Ethern187.15 лв.
доставим
• LENOVO ThinkSystem Broadcom 5719 1GbE RJ45 4-port OCP Ethernet Adapter
 
LENOVO 10Gb iSCSI/16Gb FC Universal SFP+ Module197.05 лв.
доставим
• LENOVO 10Gb iSCSI/16Gb FC Universal SFP+ Module
 
Lenovo ThinkSystem 10Gb 2-port SFP+ LOM215.29 лв.
доставим
• Предназначен за: Сървър
снимка
Lenovo ThinkSystem 1Gb 4-port RJ45 LOM216.01 лв.
доставим
• Предназначен за: Сървър
снимка
INTEL Ethernet SFP+ SR Optics (Dual Rate 10GBASE-SR/1000BASE218.95 лв.
доставим
INTEL Ethernet SFP+ SR Optics (Dual Rate 10GBASE-SR/1000BASE-SX), С опаковка
снимка
HPE BCM 5719 1Gb 4p BASE-T Adapter222.37 лв.
доставим
• HPE BCM 5719 1Gb 4p BASE-T Adapter
 
Lenovo ThinkSystem Broadcom 5720 1GbE RJ45 2-Port PCIe Ether230.46 лв.
доставим
Lenovo ThinkSystem Broadcom 5720 1GbE RJ45 2-Port PCIe Ethernet Adapter
 
Lenovo ThinkSystem Broadcom 5719 1GbE RJ45 4-Port PCIe Ether284.76 лв.
доставим
Lenovo ThinkSystem Broadcom 5719 1GbE RJ45 4-Port PCIe Ethernet Adapter
 
ZyXEL XGN100C 10G Network Adapter PCIe Card with Single SFP+288.92 лв.
доставим
ZyXEL XGN100C 10G Network Adapter PCIe Card with Single SFP+ Port
 
ZyXEL XGN100C 10G Network Adapter PCIe Card with Single RJ45288.92 лв.
доставим
ZyXEL XGN100C 10G Network Adapter PCIe Card with Single RJ45 Port
 
LENOVO Emulex VFA5.2 ML2 Dual Port 10GbE SFP+ Adapter298.30 лв.
доставим
• LENOVO Emulex VFA5.2 ML2 Dual Port 10GbE SFP+ Adapter
 
ThinkSystem 10Gb 2-port Base-T LOM309.60 лв.
доставим
ThinkSystem 10Gb 2-port Base-T LOM
 
Опция PLAN CP 2x1Gbit Cu Intel I350-T2359.52 лв.
доставим
Опция PLAN CP 2x1Gbit Cu Intel I350-T2
 
Network controlerPLAN CP 4x1Gbit Cu Intel I350-T4410.63 лв.
доставим
• Network controlerPLAN CP 4x1Gbit Cu Intel I350-T4
 
LENOVO ThinkSystem Intel I350-F1 PCIe 1Gb 1-Port SFP Etherne444.29 лв.
доставим
• LENOVO ThinkSystem Intel I350-F1 PCIe 1Gb 1-Port SFP Ethernet Adapter
 
LENOVO ThinkSystem 10Gb 4-port SFP+ LOM461.03 лв.
доставим
• LENOVO ThinkSystem 10Gb 4-port SFP+ LOM
 
Broadcom NetXtreme P225p (BCM957414A4142CC) 2x25GbE SFP28, P510.91 лв.
доставим
Broadcom NetXtreme P225p (BCM957414A4142CC) 2x25GbE SFP28, PCIe3x8, Ethernet Adapter, LP + FH brackets incl, BOX
 
Intel Ethernet Converged Network Adapter X710-DA2, 10GbE/1Gb581.54 лв.
доставим
Intel Ethernet Converged Network Adapter X710-DA2, 10GbE/1GbE dual ports SFP+, PCI-E 3.0x8 (Low Profile and Full Height brackets included) bulk
 
FUJITSU PLAN EP X710-DA2 2x10Gb SFP+659.76 лв.
доставим
• FUJITSU PLAN EP X710-DA2 2x10Gb SFP+
 
LENOVO ThinkSystem Broadcom 57414 10/25GbE SFP28 2-port OCP 677.96 лв.
доставим
• LENOVO ThinkSystem Broadcom 57414 10/25GbE SFP28 2-port OCP Ethernet Adapter
 
LENOVO ThinkSystem QLogic QL41262 10/25Gb 2-Port SFP28 Ether677.98 лв.
доставим
• LENOVO ThinkSystem QLogic QL41262 10/25Gb 2-Port SFP28 Ethernet Adapter PCIe
 
Option ThinkSystem Broadcom 57416 10GBASE-T 2-Port PCIe Ethe748.48 лв.
доставим
• Option ThinkSystem Broadcom 57416 10GBASE-T 2-Port PCIe Ethernet Adapter
 
HPE Adapter Broadcom BCM57412 Ethernet 10Gb 2-port SFP+839.80 лв.
доставим
• HPE Adapter Broadcom BCM57412 Ethernet 10Gb 2-port SFP+
 
HPE Ethernet Adapter 10Gb 2-port BASE-T Broadcom BCM57416941.64 лв.
доставим
• HPE Ethernet Adapter 10Gb 2-port BASE-T Broadcom BCM57416
 
Dell Broadcom 57412 Dual Port 10Gb SFP+ PCIe Adapter Low Pro987.29 лв.
доставим
Dell Broadcom 57412 Dual Port 10Gb SFP+ PCIe Adapter Low Profile Customer Install
 
Dell Broadcom 57412 Dual Port 10Gb SFP+ PCIe Adapter Full He987.29 лв.
доставим
Dell Broadcom 57412 Dual Port 10Gb SFP+ PCIe Adapter Full Height Customer Install
 
Intel Ethernet Converged Network Adapter X710-DA4, 10GbE/1Gb1125.40 лв.
доставим
Intel Ethernet Converged Network Adapter X710-DA4, 10GbE/1GbE quad ports SFP+, PCI-E 3.0x8 (Full Height Card) bulk
 
Broadcom 57810 DP 10Gb DA/SFP+ Converged Network Adapter - K1247.29 лв.
доставим
Broadcom 57810 DP 10Gb DA/SFP+ Converged Network Adapter - Kit, 13G
 
Qlogic 16Gb Dual Port FC HBA, PCIe Gen3 x4, LC multi-mode op1410.28 лв.
доставим
Qlogic 16Gb Dual Port FC HBA, PCIe Gen3 x4, LC multi-mode optic
 
Option PLAN EP X550-T2 2x10GBASE-T1503.44 лв.
доставим
• Option PLAN EP X550-T2 2x10GBASE-T
 
LENOVO ThinkSystem Intel X710-DA2 PCIe 10Gb 2-Port SFP+ Ethe1781.64 лв.
доставим
• LENOVO ThinkSystem Intel X710-DA2 PCIe 10Gb 2-Port SFP+ Ethernet Adapter
 
Intel Ethernet Network Adapter E810-CQDA2, Retail Unit1909.42 лв.
доставим
Intel Ethernet Network Adapter E810-CQDA2, Retail Unit
 
LENOVO Emulex 16Gb Gen6 FC Dual-port HBA1998.58 лв.
доставим
• LENOVO Emulex 16Gb Gen6 FC Dual-port HBA
 
HPE SN1100Q 16Gb 2p FC HBA3450.53 лв.
доставим
• HPE SN1100Q 16Gb 2p FC HBA
 
Mellanox BlueField-2 P-Series DPU 25GbE Dual-Port SFP56, PCI3575.75 лв.
доставим
Mellanox BlueField-2 P-Series DPU 25GbE Dual-Port SFP56, PCIe Gen4 x8, Crypto Enabled, 16GB on-board DDR, 1GbE OOB management, Tall Bracket, HHHL
 




© 1998-2023 Global System Solutions Ltd.