Ценова листа


горе
Кабели ( Cable )
Цена с ДДСНаличноИнфоСнимка
SeaMAX Кабел FTTH 2Core SM G657A PVC, FRP0.82 лв.
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX Кабел FTTH 2Core SM G657A PVC, FRP Part No.:SC-FTTH-2C-G657A-FRP
 
SeaMAX Кабел FTTH 2Core SM G657A PVC, Steel Wire0.82 лв.
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX Кабел FTTH 2Core SM G657A PVC, Steel Wire Part No.:SC-FTTH-2C-G657A-SW
 
SeaMAX SeaMAX Coaxial Кабел RG6U, 75 OHM, 18AWG, CCS0.86 лв.
доставим
• Coaxial System SeaMAX SeaMAX Coaxial Кабел RG6U, 75 OHM, 18AWG, CCS Part No.:SC-RG6U-CCS
 
Cable SVHS-M/M 10m.0.87 лв.
доставим
 
снимка
Panduit UTP Cable Cat.5e 24 AWG Blue0.91 лв.
налично
 
 
Cable UTP Cat.5e PVC Alcasa0.93 лв.
налично
 
 
UTP cat.5E, солид PVC 1.15 лв.
налично
 
 
Assmann FTP cable Cat.5e 24AWG1.18 лв.
налично
 
 
Cable SVHS-M/M 5m1.20 лв.
доставим
 
снимка
Cable SCART/SVHS 10m1.20 лв.
доставим
 
снимка
SeaMAX Кабел FTTH 2Core SM G657A LSZH with Messenger1.25 лв.
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX Кабел FTTH 2Core SM G657A LSZH with Messenger Part No.:SC-FTTH-2C-G657A-MS
 
PANDUIT UTP Copper Cat 6 4-PR 24 AWG Blue1.31 лв.
налично
Copper Cable, Cat 6, 4-PR, 24 AWG, UTP, CM, Blue, 1000ft/305m
снимка
Оптичен кабел, SM 8F 9/125 C Loose Tube Int/Ext, black1.36 лв.
налично
 
 
Cable SCART/SVHS 1.5m1.67 лв.
доставим
 
снимка
Keyboard adaptor AT M-PS2 w/cable (12.03.3520)1.67 лв.
налично
 
снимка
Keyboard adaptor AT F-PS2 w/cable (12.03.3515)1.67 лв.
доставим
 
снимка
Cable SVHS-M/M 3m1.67 лв.
доставим
 
снимка
FTP cat.5E, твърд PVC 1.68 лв.
налично
 
снимка
CD Audio cable (11.03.1417)1.76 лв.
доставим
 
снимка
BELDEN Belden 1583E Cat. 5 enhanced UTP 4-pair cable1.88 лв.
доставим
Belden 1583E Cat. 5 enhanced UTP 4-pair cable
снимка
SeaMAX Кабел SeaMAX SC-U/UTP-C6-PVC, 23AWG U/UTP, cat. 6, 4P2.02 лв.
доставим
• Category 6 System SeaMAX Кабел SeaMAX SC-U/UTP-C6-PVC, 23AWG U/UTP, cat. 6, 4P, PVC, 305m Part No.:SC-U/UTP-C6-PVC
 
SeaMAX Кабел FTTH 4Core SM G657A PE, FRP, Non Metal, SLT2.06 лв.
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX Кабел FTTH 4Core SM G657A PE, FRP, Non Metal, SLT Part No.:SC-FTTH-4C-G657A-FRP
 
SeaMAX Кабел SeaMAX 24AWG UTP 4 Pair PE Sheathed Cable with 2.06 лв.
доставим
• Category 5e System SeaMAX Кабел SeaMAX 24AWG UTP 4 Pair PE Sheathed Cable with Messenger, cat. 5e, 305m Box Part No.:SCMSGUTP5E24A
 
SeaMAX Кабел SeaMAX, 4 fibers 9/125µ cable, SLT, NSA2.21 лв.
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX Кабел SeaMAX, 4 fibers 9/125µ cable, SLT, NSA Part No.:SCSM9SLTNSASJ4
 
R3729112- Кабел RIT/OEM box Giga FTP cat 5e cable2.21 лв.
налично
 
 
Cable RCA 2X M/M, 1.5m2.27 лв.
налично
 
 
SeaMAX Кабел SeaMAX, 6 fibers 9/125µ cable, SLT, NSA2.35 лв.
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX Кабел SeaMAX, 6 fibers 9/125µ cable, SLT, NSA Part No.:SCSM9SLTNSASJ6
 
Adaptor 2.5mm-M/3.5mm-F, GMB2.39 лв.
доставим
 
снимка
SeaMAX Кабел SeaMAX, 4 fibers 9/125µ cable, SLT, SA2.40 лв.
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX Кабел SeaMAX, 4 fibers 9/125µ cable, SLT, SA Part No.:SMSM9SCSA4
 
Коаксиален комбиниран кабел RG59+4 (100m)2.40 лв.
налично
 
 
SeaMAX Кабел SeaMAX 24AWG FTP 4 Pair PЕ Sheathed Cable with 2.45 лв.
доставим
• Category 5e System SeaMAX Кабел SeaMAX 24AWG FTP 4 Pair PЕ Sheathed Cable with Messenger, cat. 5e, 305m Box Part No.:SCMSGFTP5E24A
 
SeaMAX Кабел SeaMAX, 8 fibers 9/125µ cable, SLT, NSA2.50 лв.
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX Кабел SeaMAX, 8 fibers 9/125µ cable, SLT, NSA Part No.:SCSM9SLTNSASJ8
 
Brand-Rex Кабел GigaPlus 24 AWG U/UTP 4 Pair LSF/OH IEC 332.2.50 лв.
доставим
• Category 5e System Brand-Rex Кабел GigaPlus 24 AWG U/UTP 4 Pair LSF/OH IEC 332.1 Sheathed, Violet Part No.:BCGPU-HF1-RLX-305VT
 
SeaMAX Кабел SeaMAX, 6 fibers 9/125µ cable, SLT, SA2.64 лв.
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX Кабел SeaMAX, 6 fibers 9/125µ cable, SLT, SA Part No.:SMSM9SCSA6
 
Adaptor 3.5mm-M/2X RCA-F(11.99.4241)2.68 лв.
доставим
 
снимка
Power cable computer 1.8m2.71 лв.
доставим
 
снимка
Adaptor AV Optic Toslink F/F CA10182.77 лв.
доставим
 
снимка
Cable Telephone 6 wire ETK2.83 лв.
налично
 
снимка
SeaMAX SeaMAX Coaxial Кабел RG11U, 75 OHM, 14AWG, BC2.88 лв.
доставим
• Coaxial System SeaMAX SeaMAX Coaxial Кабел RG11U, 75 OHM, 14AWG, BC Part No.:SC-RG11U-BC
 
SeaMAX Кабел SeaMAX, 8 fibers 9/125µ cable, SLT, SA2.88 лв.
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX Кабел SeaMAX, 8 fibers 9/125µ cable, SLT, SA Part No.:SMSM9SCSA8
 
Brand-Rex Кабел LSF Zip Patch Cable - Indoor - OM2 / 2 Fibre2.93 лв.
доставим
• Fiber Optic Multimode Brand-Rex Кабел LSF Zip Patch Cable - Indoor - OM2 / 2 Fibre Part No.:BCHF050ZIPPO2L
 
SeaMAX Кабел SeaMAX, 12 fibers 9/125µ cable, SLT, NSA2.98 лв.
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX Кабел SeaMAX, 12 fibers 9/125µ cable, SLT, NSA Part No.:SCSM9SLTNSASJ12
 
Brand-Rex Кабел Cat6Plus 23 AWG F/FTP 4 Pair PVC Sheathed, G3.00 лв.
доставим
• Category 6 System Brand-Rex Кабел Cat6Plus 23 AWG F/FTP 4 Pair PVC Sheathed, Grey RAL 7037 Cable Part No.:BCC6F/FTP
 
SeaMAX Кабел SeaMAX, 24 fibers 9/125µ cable, MLT, NSA3.06 лв.
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX Кабел SeaMAX, 24 fibers 9/125µ cable, MLT, NSA Part No.:SCSM9MLTNSASJ24
 
SeaMAX Пач кабел SeaMAX UTP кат.5е с RJ45 конектори, PVC, 1м3.06 лв.
доставим
• Category 5e System SeaMAX Пач кабел SeaMAX UTP кат.5е с RJ45 конектори, PVC, 1м, сив Part No.:SMF-PCU-C5E-10GR
 
Brand-Rex Кабел 8 Fibre Rodent Resist Uni - External - OS13.09 лв.
доставим
• Fiber Optic Singlemode Brand-Rex Кабел 8 Fibre Rodent Resist Uni - External - OS1 Part No.:BCHF008UNI8RRNM
 
SeaMAX Кабел SeaMAX F/UTP 4 Pair PVC Sheathed Cable, cat. 6e3.12 лв.
доставим
• Category 6 System SeaMAX Кабел SeaMAX F/UTP 4 Pair PVC Sheathed Cable, cat. 6e, 500m Reel Part No.:SC-F/UTP-6E-PVC
 
USB 2.0 A-plug Mini 4PM cable 1,8m CC-USB-AM4P-63.13 лв.
налично
USB 2.0 A-plug Mini 4PM cable 1,8m CC-USB-AM4P-6
снимка
Brand-Rex Кабел Cat6Plus 23 AWG F/FTP 4 Pair LSF/OH IEC 332.3.15 лв.
доставим
• Category 6 System Brand-Rex Кабел Cat6Plus 23 AWG F/FTP 4 Pair LSF/OH IEC 332.1 Sheathed, Grey Cable Part No.:BCC6F/FTP-HF1
 
Brand-Rex Кабел Cat6Plus 23 AWG U/UTP 4 Pair PVC Sheathed, G3.17 лв.
доставим
• Category 6 System Brand-Rex Кабел Cat6Plus 23 AWG U/UTP 4 Pair PVC Sheathed, Grey RAL 7037 Cable Part No.:BCC6U
 
Brand-Rex Кабел 2 Fibre Zip Patch Cable - Indoor - OM13.17 лв.
доставим
• Fiber Optic Multimode Brand-Rex Кабел 2 Fibre Zip Patch Cable - Indoor - OM1 Part No.:BCHF062T2ZL
 
Brand-Rex Кабел Cat.7 PIMF-Cable 23 AWG S/FTP 4 Pair LSF/OH 3.18 лв.
доставим
• Category 7 System Brand-Rex Кабел Cat.7 PIMF-Cable 23 AWG S/FTP 4 Pair LSF/OH IEC 332.1 Sheathed, Violet RAL 4005 Part No.:BCUM10-HF1
 
HDD /66/100/133 IDE 0.5m(11.03.1543)3.20 лв.
доставим
 
снимка
SeaMAX SeaMAX Coaxial Кабел RG11U With Messenger, 75 OHM, 143.22 лв.
доставим
• Coaxial System SeaMAX SeaMAX Coaxial Кабел RG11U With Messenger, 75 OHM, 14AWG, BC Part No.:SC-MS-RG11U-BC
 
Adaptor 3.5mm-M/2X 3.5mm-F(11.99.4440)3.34 лв.
доставим
 
снимка
SeaMAX Кабел SeaMAX, 12 fibers 9/125µ cable, SLT, SA3.36 лв.
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX Кабел SeaMAX, 12 fibers 9/125µ cable, SLT, SA Part No.:SMSM9SCSA12
 
Brand-Rex Кабел GigaPlus 24 AWG F/UTP 4 Pair LSF/OH IEC 332.3.46 лв.
доставим
• Category 5e System Brand-Rex Кабел GigaPlus 24 AWG F/UTP 4 Pair LSF/OH IEC 332.1 Sheathed, Grey Cable Part No.:BCGPF-HF1
 
Adaptor DB9/PS2 M/M3.52 лв.
доставим
 
снимка
Patch cable Cat.5e 2m UTP Yellow3.54 лв.
налично
 
 
Brand-Rex Кабел Brand-Rex FibrePlus, 1х туба, 12х влакна, OS3.60 лв.
доставим
• Fiber Optic Singlemode Brand-Rex Кабел Brand-Rex FibrePlus, 1х туба, 12х влакна, OS1, универсален Part No.:BC-GF008UNI12LU
 
Оптичен кабел 4 жилен 50/125 мулти модов3.60 лв.
доставим
• Оптичен кабел 4 жилен 50/125 мулти модов Продуктов номер:CABLE-OPT-5/125 JE Мрежово оборудване Мрежови кабели
снимка
Power cable computer-monitor 1.8m3.72 лв.
доставим
 
снимка
Cable IDE ATA 40pin3.76 лв.
налично
 
снимка
Cable KVM 15pin SPHD M - HD15M/2xPS2 M 1.8m3.78 лв.
доставим
 
снимка
Кабел USB to PS23.80 лв.
налично
 
снимка
SeaMAX Пач кабел SeaMAX FTP кат.5е с RJ45 конектори, PVC, 0.3.81 лв.
доставим
• Category 5e System SeaMAX Пач кабел SeaMAX FTP кат.5е с RJ45 конектори, PVC, 0.5м, сив Part No.:SMF-PCF-C5E-05GR
 
Brand-Rex Кабел 8 Fibre Duct Grade Uni - Universal 50/125 OM3.90 лв.
доставим
• Fiber Optic Multimode Brand-Rex Кабел 8 Fibre Duct Grade Uni - Universal 50/125 OM2 Part No.:BCHF050UNI8LU
 
Patch Cable Cat.5e 1m FTP black3.90 лв.
налично
 
снимка
SeaMAX Пач кабел SeaMAX UTP кат.5е с RJ45 конектори, PVC, 2м3.90 лв.
доставим
• Category 5e System SeaMAX Пач кабел SeaMAX UTP кат.5е с RJ45 конектори, PVC, 2м, сив Part No.:SMF-PCU-C5E-20GR
 
Cable USB 2.0 A/M - Micro B/M 0.8m3.93 лв.
налично
 
 
SeaMAX Кабел SeaMAX, 6 fibers+2x 1.5 Copper 9/125µ cable, SL3.93 лв.
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX Кабел SeaMAX, 6 fibers+2x 1.5 Copper 9/125µ cable, SLT, NSA Part No.:SCSM9SLTNSASJ6/P1
 
SeaMAX Кабел SeaMAX SC-S/FTP-7-LSZH, 23AWG S/FTP, cat. 7, 4P3.94 лв.
доставим
• Category 7 System SeaMAX Кабел SeaMAX SC-S/FTP-7-LSZH, 23AWG S/FTP, cat. 7, 4P, LSZH, 500m Part No.:SC-S/FTP-7-LSZH
 
Adaptor-changer USB B-type F-F (12.03.2970)3.95 лв.
доставим
 
снимка
HDD /66/100/133 IDE 0.9m (11.03.1544)3.95 лв.
доставим
 
снимка
Adaptor SVHS-M RCA-F(12.09.2033)3.95 лв.
доставим
 
снимка
USB2.0 type A-Mini 4pin Fuji M (11.02.8418)3.95 лв.
доставим
 
снимка
Brand-Rex Кабел 6 Fibre Duct Grade Uni - Universal - OS13.98 лв.
доставим
• Fiber Optic Singlemode Brand-Rex Кабел 6 Fibre Duct Grade Uni - Universal - OS1 Part No.:BCHF008UNI6LU
 
SeaMAX Пач кабел SeaMAX UTP кат.5е с RJ45 конектори, PVC, 0.4.03 лв.
доставим
• Category 5e System SeaMAX Пач кабел SeaMAX UTP кат.5е с RJ45 конектори, PVC, 0.5м, сив Part No.:SMF-PCU-C5E-05GR
 
Adaptor MHL to HDMI passive Value (11.99.8802)4.06 лв.
доставим
 
снимка
UTP cable Cat. 6 with separator 4.08 лв.
налично
 
снимка
SeaMAX Кабел SeaMAX, 8 fibers+2x 1.5 Copper 9/125µ cable, SL4.14 лв.
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX Кабел SeaMAX, 8 fibers+2x 1.5 Copper 9/125µ cable, SLT, NSA Part No.:SCSM9MLTNSASJ8/P1
 
VCom Cable USB 2.0 AM/BM - CU201 - 1.8m4.20 лв.
налично
 
 
Brand-Rex Кабел 4 Fibre Rodent Resist Uni - External - OS14.22 лв.
доставим
• Fiber Optic Singlemode Brand-Rex Кабел 4 Fibre Rodent Resist Uni - External - OS1 Part No.:BCHF008UNI4RRNM
 
SeaMAX Кабел SeaMAX, 24 fibers 9/125µ cable, MLT, SA4.26 лв.
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX Кабел SeaMAX, 24 fibers 9/125µ cable, MLT, SA Part No.:SMSM9MCSA24
 
Brand-Rex Кабел 4 Fibre Duct Grade Uni - Universal 50/125 OM4.32 лв.
доставим
• Fiber Optic Multimode Brand-Rex Кабел 4 Fibre Duct Grade Uni - Universal 50/125 OM2 Part No.:BCHF050UNI4LU
 
Brand-Rex Кабел 8 Fibre Duct Grade Uni - Universal - OS14.32 лв.
доставим
• Fiber Optic Singlemode Brand-Rex Кабел 8 Fibre Duct Grade Uni - Universal - OS1 Part No.:BCHF008UNI8LU
 
Кабел Spire Molex към Power SATA4.32 лв.
доставим
• Кабел Spire Molex към Power SATA Продуктов номер:SP-PW-CE351
 
SeaMAX Кабел SeaMAX, 12 fibers+2x 1.5 Copper 9/125µ cable, S4.35 лв.
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX Кабел SeaMAX, 12 fibers+2x 1.5 Copper 9/125µ cable, SLT, NSA Part No.:SCSM9MLTNSASJ12/P1
 
SeaMAX Кабел SeaMAX, 24 fibers+2x 1.5 Copper 9/125µ cable, M4.41 лв.
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX Кабел SeaMAX, 24 fibers+2x 1.5 Copper 9/125µ cable, MLT, NSA Part No.:SCSM9MLTNSASJ24/P1
 
Cable RCA M/M 5m(11.99.4335)4.44 лв.
доставим
 
снимка
HDD /66 IDE 0.7m CC-IDE-66-LONG4.44 лв.
доставим
 
снимка
HDD /66 IDE 1m CC-IDE-66-XLONG4.44 лв.
доставим
 
снимка
HDD /133 IDE 0.7m CC-IDE-100-LONG4.44 лв.
доставим
 
снимка
HDD S-ATA 1.0m Value4.44 лв.
доставим
 
снимка
Adaptor AV Optic Toslink M - 3.5mm Mini F CA10164.44 лв.
доставим
 
снимка
SeaMAX Пач кабел SeaMAX FTP кат.5е с RJ45 конектори, PVC, 1м4.47 лв.
доставим
• Category 5e System SeaMAX Пач кабел SeaMAX FTP кат.5е с RJ45 конектори, PVC, 1м, сив Part No.:SMF-PCF-C5E-10GR
 
Cable 3.5mm-M/F 10m(11.99.4359)4.49 лв.
налично
 
 
Адаптор 4 Чинч- 5 пина DIN Сокет4.50 лв.
доставим
• Адаптор 4 Чинч- 5 пина DIN Сокет Продуктов номер:HAMA-43337 HAMA GMBH Аудио-видео кабели и аксесоари Кабели и преходници Чинч-Чинч
снимка
Printer Cable 3 m 4.52 лв.
доставим
 
снимка
SeaMAX Кабел 1m SC APC Pigtail 9/1254.54 лв.
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX Кабел 1m SC APC Pigtail 9/125 Part No.:SMF-APC-SS-SC-1
 
Cable Serial ATA (sata) интерфейсен кабел за твърд диск4.56 лв.
доставим
• Cable Serial ATA (sata) интерфейсен кабел за твърд диск Продуктов номер:EST-SERIAL-CABLE-INT ESTILLO Компютърни компоненти PC Кабели и адаптори PC Кабели и адаптори Компют.кабели
 
Cable adapter PSU 4pin to 4pin (11.03.1019)4.59 лв.
доставим
 
снимка
Patch cable Cat.5e 3m UTP Blue4.62 лв.
налично
 
 
Brand-Rex Кабел 24 Fibre Duct Grade MLT - 6x12 External - OS4.62 лв.
доставим
• Fiber Optic Singlemode Brand-Rex Кабел 24 Fibre Duct Grade MLT - 6x12 External - OS1 Part No.:BCH008S24WNM
 
SeaMAX Пач кабел SeaMAX UTP кат.5е с RJ45 конектори, PVC, 5м4.64 лв.
доставим
• Category 5e System SeaMAX Пач кабел SeaMAX UTP кат.5е с RJ45 конектори, PVC, 5м, сив Part No.:SMF-PCU-C5E-50GR
 
Floppy Round cable 0.48m (11.03.1518)4.73 лв.
доставим
 
снимка
Floppy Round cable 0.62m CC-FDDROUND GMB4.73 лв.
доставим
 
снимка
RS232 Switch cable 25M/25M 4.5m (11.01.3545)4.73 лв.
доставим
 
снимка
SeaMAX Кабел SeaMAX, 48 fibers 9/125µ cable, MLT, NSA4.74 лв.
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX Кабел SeaMAX, 48 fibers 9/125µ cable, MLT, NSA Part No.:SCSM9MLTNSASJ48
 
SeaMAX Пач кабел SeaMAX UTP кат.5е с RJ45 конектори, PVC, 3м4.74 лв.
доставим
• Category 5e System SeaMAX Пач кабел SeaMAX UTP кат.5е с RJ45 конектори, PVC, 3м, сив Part No.:SMF-PCU-C5E-30GR
 
Patch cable S/FTP 5Ecat. 1m Value4.74 лв.
доставим
 
 
Patch cable UTP 5Ecat. 2m4.80 лв.
налично
 
 
Brand-Rex Кабел 12 Fibre Duct Grade Uni - Universal 50/125 O4.83 лв.
доставим
• Fiber Optic Multimode Brand-Rex Кабел 12 Fibre Duct Grade Uni - Universal 50/125 OM2 Part No.:BCHF050UNI12LU
 
SeaMAX Кабел 3m Patch Cord FTP Cat.5e - Grey4.84 лв.
доставим
• Category 5e System SeaMAX Кабел 3m Patch Cord FTP Cat.5e - Grey Part No.:SMFW401FTPC5E3MGR
 
SeaMAX Пач кабел SeaMAX FTP кат.5е с RJ45 конектори, PVC, 3м4.84 лв.
доставим
• Category 5e System SeaMAX Пач кабел SeaMAX FTP кат.5е с RJ45 конектори, PVC, 3м, сив Part No.:SMF-PCF-C5E-30GR
 
SeaMAX Пач кабел SeaMAX UTP кат.6 с RJ45 конектори, PVC, 1м,4.86 лв.
доставим
• Category 6 System SeaMAX Пач кабел SeaMAX UTP кат.6 с RJ45 конектори, PVC, 1м, сив Part No.:SMF-PCU-C6-10GR
 
Brand-Rex Кабел 24 Fibre Duct Grade Uni - Universal - OS14.98 лв.
доставим
• Fiber Optic Singlemode Brand-Rex Кабел 24 Fibre Duct Grade Uni - Universal - OS1 Part No.:BCHF008UNI24LU
 
Patch Cable Cat.5e 1m FTP black IC5.04 лв.
налично
 
снимка
Power Supply Cable 1.8m5.22 лв.
налично
 
снимка
USB Gender Changer Type A F-F 12.03.2910 5.22 лв.
налично
 
снимка
Cable RCA M/M 2.5m(11.99.4332)5.34 лв.
доставим
 
снимка
Кабел USB 2.0 AM /AF - CU202- 5m.5.36 лв.
налично
 
 
SeaMAX Кабел 1m SC UPC Pigtail 9/1255.40 лв.
доставим
• Fiber Optic Kits & Accessories SeaMAX Кабел 1m SC UPC Pigtail 9/125 Part No.:SMFBSS-SC-1
 
Накрайник S-Video, 4 пин5.40 лв.
доставим
• Накрайник S-Video, 4 пин Продуктов номер:HAMA-42808 HAMA GMBH Аудио-видео кабели и аксесоари Кабели и преходници S - Video ,S - Video
снимка
Adapter ISDN/2xRJ45 cable (12.01.0582)5.43 лв.
доставим
 
снимка
Cable KVM 1xHD15M/M 2xPS2M/M 3m(11.99.5456)5.43 лв.
доставим
 
снимка
Cable USB2.0 type A-Micro B F/M OTG 15cm Value5.44 лв.
доставим
 
снимка
Cable USB2.0 type A-A 0.8m (11.99.8908) Value5.48 лв.
доставим
Производител: Roline Тип кабел: Кабел Предназначение: USB Конектори Страна 1: USB2.0 A M Конектори Страна 2: USB2.0 A M Дължина (M): 0.8 Area of application External Colour (Cable) white Hand locking screws No Cable shielding Screened Length 0.8 m Max. bandwidth 480Mbit/s Product group Cable Conveyance good No side 1 connector Type A Male side 2 connector Type A Male
снимка
Adaptor AV Optic 3.5mm Mini M - Toslink F CA10145.48 лв.
доставим
 
снимка
Modem adaptor 9M/25M (12.03.6515)5.48 лв.
доставим
 
снимка
VCom Кабел USB 2.0 AM / Micro USB M CU271 1.8m5.48 лв.
налично
 
 
Keyboard cable PS2 M/M 1.80m (11.01.5818)5.48 лв.
доставим
 
снимка
Modem adaptor 9M/25F (12.03.6510)5.48 лв.
доставим
 
снимка
Modem cable 9F/25M, 1.8m (11.01.4218)5.48 лв.
доставим
 
снимка
Cable 3.5mm-M/M 10M5.48 лв.
доставим
 
снимка
Brand-Rex Кабел 1m GIGAPlus 24 AWG U/UTP RJ45 - RJ45 Patch C5.49 лв.
доставим
• Category 5e System Brand-Rex Кабел 1m GIGAPlus 24 AWG U/UTP RJ45 - RJ45 Patch Cord - Red Part No.:BCGPCPCU010111H
 
Brand-Rex Кабел 1m GIGAPlus 24 AWG U/UTP RJ45 - RJ45 Patch C5.49 лв.
доставим
• Category 5e System Brand-Rex Кабел 1m GIGAPlus 24 AWG U/UTP RJ45 - RJ45 Patch Cord - yellow Part No.:BCGPCPCU010666H
 
Brand-Rex Кабел 1m GIGAPlus 24 AWG U/UTP RJ45 - RJ45 Patch C5.49 лв.
доставим
• Category 5e System Brand-Rex Кабел 1m GIGAPlus 24 AWG U/UTP RJ45 - RJ45 Patch Cord - grey Part No.:BCGPCPCU010888H
 
Cable adapter PSU 4pin to 6pin5.53 лв.
доставим
 
снимка
Cable RCA 2X M/M 5m (11.99.4336)5.53 лв.
доставим
 
снимка
Cable 3.5mm-M/F 10m(11.99.4159)5.53 лв.
доставим
 
снимка
RS232 cable 9M/9M 1.8m (11.01.6018)5.55 лв.
налично
 
снимка
Cable Power SATA5.57 лв.
налично
 
снимка
ROLINE S3671-120 cable HDMI M-M, 1.0m5.57 лв.
налично
 
 
SeaMAX Пач кабел SeaMAX FTP кат.5е с RJ45 конектори, PVC, 2м5.61 лв.
доставим
• Category 5e System SeaMAX Пач кабел SeaMAX FTP кат.5е с RJ45 конектори, PVC, 2м, сив Part No.:SMF-PCF-C5E-20GR
 
Кабел USB 2.0 AM/BM - CU201 - 3m.5.67 лв.
налично
 
 
Patch Cable Cat.5e 2m FTP black5.70 лв.
налично
 
снимка
Asrock cable G-Serial ATA интерфейсен кабел за твърд диск с5.72 лв.
доставим
• Asrock cable G-Serial ATA интерфейсен кабел за твърд диск с конектори под 90 градуса Продуктов номер:ASR-SERIAL-GCABLE-INT ASROCK
снимка
Cable RCA 2X M/M 10m (11.99.4339)5.72 лв.
налично
 
снимка
Adapter HDMI F - HDMI F (12.03.3123)5.73 лв.
доставим
Производител: Roline Тип кабел: Адаптер Предназначение: Видео, Аудио Конектори Страна 1: HDMI F Конектори Страна 2: HDMI F For the connection of two HDMI cables. Easy and cheap solution! Dimensions: 12 x 23 x 33 mm Product group Adapters, Terminators, Converters Conveyance good No Side A connection (PC) HDMI Female Side B connection (Peripherals) HDMI Female Colour Black Area of application External Dimensions (HxWxD) 12 x 23 x 33 mm
снимка
SeaMAX Пач кабел SeaMAX UTP кат.6 с RJ45 конектори, PVC, 5м,5.75 лв.
доставим
• Category 6 System SeaMAX Пач кабел SeaMAX UTP кат.6 с RJ45 конектори, PVC, 5м, сив Part No.:SMF-PCU-C6-50GR
 
Patch cable Cat.6 3m5.77 лв.
налично
 
 
CABEL FOR USB5.78 лв.
доставим
 
снимка
SeaMAX Кабел SeaMAX, 48 fibers 9/125µ cable, MLT, SA5.88 лв.
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX Кабел SeaMAX, 48 fibers 9/125µ cable, MLT, SA Part No.:SMSM9MCSA48
 
UTP CAT5E FLAT CABLE 2M /BLU5.92 лв.
доставим
 
 
UTP CAT5E FLAT CABLE 2M /BLK5.92 лв.
доставим
 
 
Null modem cable 9F+25F/9F+25F 1.8m GMB CC-140-65.95 лв.
доставим
 
снимка
Adaptor-changer DB25 M/M (12.03.2005)5.95 лв.
доставим
 
снимка
VCom Power Cord for UPS M / F - CE001-1.5m6.12 лв.
налично
 
 
Brand-Rex Кабел 48 Fibre Duct Grade MLT - 6x12 Universal - O6.22 лв.
доставим
• Fiber Optic Singlemode Brand-Rex Кабел 48 Fibre Duct Grade MLT - 6x12 Universal - OS1 Part No.:BCHF008S48WLU
 
Philips 1,5 m Stereo Audio Cable6.24 лв.
доставим
• Philips 1,5 m Stereo Audio Cable
 
Удължителен захранващ кабел - Power Extension Cable6.26 лв.
доставим
• Удължителен захранващ кабел - Power Extension Cable Продуктов номер:SUN-A676 FORTRON FSP Group Лаптоп & PC& таблет аксесоари Кабели и адаптори Кабели и адаптори Захранв.кабели
снимка
Adapter DVI M to HDMI F, Gold plated6.26 лв.
налично
 
 
Brand-Rex Кабел 1m BrandRex SC 62.5/125 Pigtail6.29 лв.
доставим
• Fiber Optic Multimode Brand-Rex Кабел 1m BrandRex SC 62.5/125 Pigtail Part No.:BCHOT062SC001
 
Brand-Rex Кабел 24 Fibre Duct Grade Uni - Universal 50/125 O6.29 лв.
доставим
• Fiber Optic Multimode Brand-Rex Кабел 24 Fibre Duct Grade Uni - Universal 50/125 OM2 Part No.:BCHF050UNI24LU
 
Patch cable Cat.5e 5m UTP Red6.36 лв.
налично
 
 
Cable USB2.0 type A-A M/F,1.8m (11.99.8949), Value6.36 лв.
доставим
 
снимка
Power Cable Shuko IEC320-C19 2m6.38 лв.
налично
 
 
SeaMAX Пач кабел SeaMAX FTP кат.5е с RJ45 конектори, PVC, 5м6.46 лв.
доставим
• Category 5e System SeaMAX Пач кабел SeaMAX FTP кат.5е с RJ45 конектори, PVC, 5м, сив Part No.:SMF-PCF-C5E-50GR
 
SeaMAX Кабел SeaMAX, 96 fibers 9/125µ cable, MLT, NSA6.48 лв.
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX Кабел SeaMAX, 96 fibers 9/125µ cable, MLT, NSA Part No.:SCSM9MLTNSASJ96
 
Сплитер Spire Power Sata към 2 x Power SATA6.48 лв.
доставим
• Сплитер Spire Power Sata към 2 x Power SATA Продуктов номер:SP-PW-CE360
 
Brand-Rex Кабел 2m GIGAPlus 24 AWG U/UTP RJ45 - RJ45 Patch C6.50 лв.
доставим
• Category 5e System Brand-Rex Кабел 2m GIGAPlus 24 AWG U/UTP RJ45 - RJ45 Patch Cord - grey Part No.:BCGPCPCU020888H
 
Philiips 3м. M-2 RCA M Connector6.51 лв.
доставим
• Philiips 3м. M-2 RCA M Connector
 
HDD /133 IDE 1m round (11.03.1538)6.53 лв.
доставим
 
снимка
Cable SCART-M/SVHS 3.5mm-M 10M(11.99.4311)6.53 лв.
доставим
 
снимка
Кабел за камери USB тип А- мини USB тип B,0.75м6.54 лв.
доставим
 
снимка
Patch cable UTP 5Ecat. 2m crosswired6.58 лв.
налично
 
снимка
Cable for PSU 5.25" - 1x5.25"+1x3 5" (11.03.1010)6.58 лв.
доставим
 
снимка
Cable RCA 2X M/M, 2.5m (11.99.4333)6.58 лв.
доставим
 
снимка
Cable 3.5mm-M/F 3m(11.99.4353)6.58 лв.
доставим
 
снимка
Roline Value 6.0 Gbit/s SATA кабел с щипки, 0.5 м6.59 лв.
доставим
 
снимка
Cable 3.5mm-M/M 1m, Roline6.60 лв.
доставим
 
снимка
Modem adaptor 9F/25M (12.03.6505)6.66 лв.
налично
 
снимка
PANDUIT NetKey™ Cat 5e UTP patch cord white, 1m, RoHS compla6.72 лв.
доставим
NetKey™ Cat 5e UTP patch cord white, 1m, RoHS complaint
снимка
Cable PS/2 M/F extension 3m6.79 лв.
налично
 
снимка
HDD /133 IDE 1m round CC-IDEROUND-TR6.89 лв.
доставим
 
снимка
HDD /133 IDE 0.5m round (11.03.1537)6.89 лв.
доставим
 
снимка
SCSI 2 Terminator C50M (11.01.7900)6.89 лв.
доставим
 
снимка
S-ATA Slot bracket 1 port (11.99.1231)6.89 лв.
доставим
 
снимка
Power cable computer-monitor White (19.99.1516)6.90 лв.
доставим
 
снимка
Cable USB3.0 type A-B 1.8m (11.99.8870) Value6.90 лв.
доставим
 
снимка
Micro USB cable, 1M, Black6.93 лв.
доставим
Micro USB cable, 1M, Black
 
Micro USB cable, 1M, White6.93 лв.
доставим
Micro USB cable, 1M, White
 
Brand-Rex Кабел 5m GIGAPlus 24 AWG U/UTP RJ45 - RJ45 Patch C6.97 лв.
доставим
• Category 5e System Brand-Rex Кабел 5m GIGAPlus 24 AWG U/UTP RJ45 - RJ45 Patch Cord - grey Part No.:BCGPCPCU050888H
 
PANDUIT NetKey™ Cat 5e UTP patch cord white, 3m, RoHS compla6.99 лв.
доставим
NetKey™ Cat 5e UTP patch cord white, 3m, RoHS complaint
снимка
Преходник VGA женско /XGA- DVI/Analog мъжко, bulk7.02 лв.
доставим
• Преходник VGA женско /XGA- DVI/Analog мъжко, bulk Продуктов номер:HAMA-45073-Bulk HAMA GMBH Лаптоп & PC& таблет аксесоари Кабели и адаптори Кабели и адаптори Компют.кабели
снимка
Cable SATA 7.08 лв.
налично
 
снимка
Patch cable UTP 5Ecat. 1m7.10 лв.
доставим
 
снимка
HDD IDE cable 0.8m CC-IDE-LONG7.10 лв.
доставим
 
снимка
HDD IDE cable for 3.5" (11.03.1530)7.11 лв.
доставим
 
снимка
Cable AV Optic, 3.5mm-M/3.5mm-M, 2m, Value7.11 лв.
доставим
 
снимка
Patch cable 1m blue Cat.5 600Mhz 7.13 лв.
налично
 
снимка
Power cable Computer 1.8m White (19.99.1019)7.14 лв.
доставим
 
снимка
Кабел за Lenovo 7.9x5.57.14 лв.
налично
 
 
Keyboard cable PS2 M/M 6m (11.01.5860)7.15 лв.
доставим
 
снимка
Cable adapter PSU 4pin to 8pin7.17 лв.
доставим
Предназначение: Захранващ Конектори Страна 1: Захр. PSU 4pin F Конектори Страна 2: Захр. PSU 8pin М
снимка
HDD S-ATA with latch 1m (11.03.1559)7.19 лв.
налично
 
снимка
Philips 1.5м Dubbing Cable (3,5mm M - 3,5mm M)7.19 лв.
доставим
• Philips 1.5м Dubbing Cable (3,5mm M - 3,5mm M)
снимка
Cable AV Optic SVHS M - S/PDIF 1m Roline7.26 лв.
доставим
 
снимка
HDD with Slot bracket SATA-to-eSATA 1P7.27 лв.
доставим
 
снимка
Cable USB3.0 type A-Micro B F/M OTG 15cm7.47 лв.
доставим
 
 
Cable with Slot bracket USB2.0 2P Value7.50 лв.
налично
 
снимка
Brand-Rex Кабел 3m GIGAPlus 24 AWG U/UTP RJ45 - RJ45 Patch C7.50 лв.
доставим
• Category 5e System Brand-Rex Кабел 3m GIGAPlus 24 AWG U/UTP RJ45 - RJ45 Patch Cord - grey Part No.:BCGPCPCU030888H
 
Cinch Cable 2x RCA M-M 1.5м 7.52 лв.
налично
 
снимка
Cable USB2.0 type A-Mini 5pin Value7.53 лв.
доставим
Производител: Roline Тип кабел: Кабел Предназначение: USB Конектори Страна 1: USB2.0 A M Конектори Страна 2: USB2.0 Mini 5pin Дължина (M): 1.8 USB Cable with one Type A and one USB Mini Connector Meets standard USB 2.0 (transfer rate up to 480 Mbps) Colour: white Area of application External Colour (Cable) white Cable shielding Screened Length 1.8 m Max. bandwidth 480 MBit/S Product group Cable Conveyance good No side 1 connector Type A Male side 2 connector 5 pin mini
снимка
Cable 3.5mm-M/F 5m(11.99.4355)7.53 лв.
доставим
 
снимка
Сплитер за вентилатори SPIRE 10cm - Y-Split PWM7.56 лв.
доставим
• Сплитер за вентилатори SPIRE 10cm - Y-Split PWM Продуктов номер:SP-FAN-Y-SPLITTER
 
Assmann, SATA към eSATA кабел, 1м AK-ESATA-SATA1007.71 лв.
налично
 
снимка
VCom Cable VGA HD15 M / M 1.5m7.74 лв.
налично
 
 
Аудио сплитер /адаптер, разклонител/ 3.5 мм жак женско-2x 3.7.80 лв.
налично
• Аудио сплитер /адаптер, разклонител/ 3.5 мм жак женско-2x 3.5 mm жак мъжко; от смартфон към PC Продуктов номер:HAMA-54572 HAMA GMBH Аудио-видео кабели и аксесоари Кабели и преходници Кабели и преходници Жак - Жак
снимка
Philips 3м Stereo Dubbing Cable (3,5mm M - 3,5mm M)7.80 лв.
доставим
• Philips 3м Stereo Dubbing Cable (3,5mm M - 3,5mm M)
 
Philips 1,5 m Headphone Extension Cable (3,5 mm M - 3,5mm F)7.80 лв.
доставим
• Philips 1,5 m Headphone Extension Cable (3,5 mm M - 3,5mm F)
 
Cable PS/2 M/F extension 1.8m7.83 лв.
налично
 
снимка
Adaptor 25M/RJ45F (12.03.8025)7.90 лв.
налично
 
снимка
Cable USB2.0 type A-B, 1.8m (11.99.8818), Value7.91 лв.
доставим
 
снимка
Cable USB2.0 type A-A M/F,0.8m (11.99.8947), Value7.91 лв.
доставим
 
снимка
Cable 3.5mm-M/2X RCA-M 5m(11.99.4145)7.93 лв.
доставим
 
снимка
Brand-Rex Кабел 1m BrandRex SC 8/125 Pigtail7.94 лв.
доставим
• Fiber Optic Singlemode Brand-Rex Кабел 1m BrandRex SC 8/125 Pigtail Part No.:BCHOTSC008001
 
Power cable Computer 1.8m (19.99.1018) Value7.94 лв.
доставим
Производител: Roline Тип кабел: Кабел Предназначение: Захранващ Дължина (M): 1.8 Cable with safety plug 90° angulate (Schuko plug) and IEC 320-C13 Plugs: Schuko plug to C13 plug Nominal data: 250V AC/2.5A Colour: black Product group Cable Conveyance good No Length 1.8 m side 1 connector Female IEC320 C13 side 2 connector Schuko Plug Left Connector Type Schuko, CEE 7/7 Left Connector Gender Male Right Connector Type IEC320 C13, 10A Right Connector Gender Female Colour (Cable) black Area of application External Cable shielding Not screened Hand locking screws No Cable composition 3 x 0,75 mm? Technical particularity 250VAC 10A
снимка
Adaptor-changer DB9 M/M (12.03.2025)7.94 лв.
доставим
 
снимка
Cable USB2.0 type A-A M/F, 3m (11.99.8960), Value7.95 лв.
налично
 
снимка
Patch cable UTP 5Ecat. 1m, Value7.97 лв.
налично
 
снимка
Patch cable FTP 5Ecat. 0.5m, Gray, Value7.97 лв.
доставим
 
 
PANDUIT NetKey™ Cat 5e UTP patch cord white, 2m, RoHS compla8.03 лв.
доставим
NetKey™ Cat 5e UTP patch cord white, 2m, RoHS complaint
снимка
Monitor extension cable 15F/15M 1.8m Value8.04 лв.
налично
 
снимка
Power cable computer-monitor (19.08.1515)8.04 лв.
доставим
 
снимка
Brand-Rex Кабел 1m BrandRex ST 50/125 Pigtail8.12 лв.
доставим
• Fiber Optic Multimode Brand-Rex Кабел 1m BrandRex ST 50/125 Pigtail Part No.:BCHOTST050001
 
Интерфейсен кабел SATA III HAMA 54574, 0.45 m8.19 лв.
доставим
• Интерфейсен кабел SATA III HAMA 54574, 0.45 m Продуктов номер:HAMA-54574
 
Cable USB2.0 type A-A, 1.8m (11.99.8918), Value8.25 лв.
доставим
 
снимка
Power cable S-ATA (11.03.1055)8.25 лв.
доставим
Производител: Roline Тип кабел: Кабел Предназначение: Хард диск, Захранващ Конектори Страна 1: Захр. SATA Конектори Страна 2: Захр. PSU 4pin 5.25" M Adapter cable for converting the 4-pin HDD interface to the SATA power connector; 4-pin cable, connections: 4-pin HDD plug to 15-pin SATA power connector; length: 0.15 m Area of application Internal Hand locking screws No Cable shielding Not screened Length 15cm Product group Cable Conveyance good No side 1 connector 4 pin Molex Male side 2 connector S-ATA 15 pin Male
снимка
Cable 3.5mm-M/M 5M8.26 лв.
налично
 
снимка
Brand-Rex Кабел 1m BrandRex ST 62.5/125 Pigtail8.34 лв.
доставим
• Fiber Optic Multimode Brand-Rex Кабел 1m BrandRex ST 62.5/125 Pigtail Part No.:BCHOTST062001
 
Patch cable S/FTP 5Ecat. 3m Value8.35 лв.
доставим
 
 
SeaMAX Кабел 1m SC-SC UPC Duplex 9/125 Patch cord8.42 лв.
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX Кабел 1m SC-SC UPC Duplex 9/125 Patch cord Part No.:SMFBDSSC/SC1M
 
Brand-Rex Кабел 24 Fibre Duct Grade Uni - Universal 62.5/1258.55 лв.
доставим
• Fiber Optic Multimode Brand-Rex Кабел 24 Fibre Duct Grade Uni - Universal 62.5/125 OM1 Part No.:BCHF062UNI24LU
 
Fortron power supply cable( захранващ кабел), 5м8.58 лв.
налично
Захранващ кабел за компютърна система 220V - За 220v - Дължина: 5.0м
снимка
Cable USB3.0 type A-A M/F 1.8m (11.99.8978) Value8.58 лв.
доставим
Производител: Roline Тип кабел: Кабел Предназначение: USB Конектори Страна 1: USB-3.0 A M Конектори Страна 2: USB-3.0 A F Дължина (M): 1.8 Area of application External Hand locking screws No Cable shielding Screened Length 1,8 m Max. bandwidth 5 Gbit/s Product group Cable Conveyance good No side 1 connector Type A M side 2 connector Type A F Technical particularity USB 3.0
снимка
HDMI M -to- HDMI M v1.4 1m Value8.58 лв.
доставим
 
снимка
Cable Jack-M/M 2M 11.09.45028.58 лв.
налично
 
снимка
Cable 25F/25M 6m (11.01.3660)8.60 лв.
налично
 
снимка
Brand-Rex Кабел 1m BrandRex SC 50/125 Pigtail8.62 лв.
доставим
• Fiber Optic Multimode Brand-Rex Кабел 1m BrandRex SC 50/125 Pigtail Part No.:BCHOT050SC001
 
Cable USB3.0 type A-A 1.8m (11.99.8975) Value8.73 лв.
доставим
Производител: Roline Тип кабел: Кабел Предназначение: USB Конектори Страна 1: USB-3.0 A M Конектори Страна 2: USB-3.0 A M Дължина (M): 1.8 A new major feature of USB 3.0 is SuperSpeed bus, which increases the maximum transfer rate to 5.0 Gbit/s. USB 3.0 receptacles are compatible with USB 2.0 device plugs for the respective physical form factors. The cables can be used with PCs with the actual Type A F. Area of application External Hand locking screws No Cable shielding Screened Length 1,8 m Max. bandwidth 5 Gbit/s Product group Cable Conveyance good No side 1 connector Type A M side 2 connector Type A M Technical particularity USB 3.0
снимка
Adaptor-changer USB A-type F-F8.73 лв.
доставим
 
снимка
SeaMAX Кабел 2m SC-SC UPC Duplex 9/125 Patch cord8.74 лв.
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX Кабел 2m SC-SC UPC Duplex 9/125 Patch cord Part No.:SMFBDSSC/SC2M
 
USB2.0 type A-B 0.8m (11.99.8808) Value8.77 лв.
доставим
 
снимка
Cable Antenna 75 Ohm, M/F, 1.5m (11.99.4460)8.77 лв.
доставим
 
снимка
Cable USB2.0 type A-Mini 4pin, Mitsumi, Value8.77 лв.
доставим
 
снимка
CABLE HDMI-HDMI HS W/ETHERN/2M8.79 лв.
доставим
 
снимка
Cable 3.5mm-M/2X RCA-M 1.5m(11.99.4345)8.82 лв.
доставим
 
снимка
Philips оптичен кабел 1,5 метра8.86 лв.
доставим
• Philips оптичен кабел 1,5 метра
снимка
USB A-plug B-plug cable 4.5m Gembird8.87 лв.
налично
CCB-USB2-AMBM-15 A-plug B-plug cable 4.5m retail
снимка
Cable 3.5mm-M/M 0.5m Angled Logilink CA110508.88 лв.
доставим
 
 
DVI M -to- HDMI M 2m Value8.94 лв.
налично
 
снимка
Brand-Rex Кабел 1m LC OM3 50/125 Pigtail8.97 лв.
доставим
• Fiber Optic Multimode Brand-Rex Кабел 1m LC OM3 50/125 Pigtail Part No.:BCHOTLCOM3001
 
PHILIPS Philips Scart кабел, 1.5м9.01 лв.
доставим
Philips Scart кабел, 1.5м
снимка
SeaMAX Кабел 3m SC-SC UPC Duplex 9/125 Patch cord9.05 лв.
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX Кабел 3m SC-SC UPC Duplex 9/125 Patch cord Part No.:SMFBDSSC/SC3M
 
Cable USB2.0 type A-Mini 5pin Black (11.02.8719)9.13 лв.
доставим
 
снимка
Adaptor-changer DB15 M/M (12.03.2016)9.13 лв.
доставим
 
снимка
HDD S-ATA 6.0 Latch 1m (11.99.1551) Value9.14 лв.
доставим
 
снимка
SeaMAX Кабел 5m SC-SC UPC Duplex 9/125 Patch cord9.15 лв.
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX Кабел 5m SC-SC UPC Duplex 9/125 Patch cord Part No.:SMFBDSSC/SC5M
 
Cable USB2.0 type A-Mini 5pin Value 3m9.16 лв.
доставим
 
 
Patch cable Cat.5e 10m UTP Gray9.17 лв.
налично
 
 
Brand-Rex Кабел 96 Fibre Duct Grade MLT - 12x12 External - O9.20 лв.
доставим
• Fiber Optic Singlemode Brand-Rex Кабел 96 Fibre Duct Grade MLT - 12x12 External - OS1 Part No.:BCH008S96WNM
 
Floppy Long cable 1m CC-FDD-LONG GMB9.22 лв.
доставим
 
снимка
Speedlink USB 2.0 Cable, USB-A to USB-B, 1.80m Basic9.29 лв.
доставим
Speedlink USB 2.0 Cable, USB-A to USB-B, 1.80m Basic
 
Speedlink Micro-USB Cable, USB-A to Micro-USB,Data transfer 9.29 лв.
доставим
Speedlink Micro-USB Cable, USB-A to Micro-USB,Data transfer speeds of up to 480Mbit/s, 0.90m Basic
 
Brand-Rex Кабел Cat 3 24 AWG U/UTP 50 Pair LSF/OH Sheathed C9.36 лв.
доставим
• Category 3 System Brand-Rex Кабел Cat 3 24 AWG U/UTP 50 Pair LSF/OH Sheathed Cable Part No.:BCC3U50PRHF1
 
Philips 3m Stereo Audio Cable9.36 лв.
доставим
• Philips 3m Stereo Audio Cable
 
Удължител ESTILLO USB3.0 Header Extender9.36 лв.
доставим
• 6 Продуктов номер:EST-USB3.0-EXTENDER 9
 
Кабел Defender AM-BM USB 2.0, 1.8m9.40 лв.
доставим
• Кабел Defender AM-BM USB 2.0, 1.8m
снимка
Adapter HDMI F - HDMI Mini M (12.03.3120)9.48 лв.
доставим
 
снимка
HDMI M -to- HDMI M v1.4 Style 3m LogiLink9.55 лв.
доставим
 
снимка
Cable KVM 1xHD15M/F 1xUSB A/2xPS2M 1.8m(11.01.47029.55 лв.
доставим
 
снимка
SC11018830 DB25M - mini DB68M (11.01.8830)9.55 лв.
доставим
 
снимка
Cable USB2.0 type A-Mini 4pin Mitsumi (11.02.8618)9.55 лв.
доставим
 
снимка
Cable KVM 1xHD15M/F 2xPS2M/M 3m(11.01.5455)9.55 лв.
доставим
 
снимка
Serial port cable D9 Bracket9.57 лв.
доставим
Motherboard to Serial RS232 9 Pin Bracket. Adds 1 Serial RS232 9 Pin port to your computer. Used to refer to data transmission over a telephone line via a modem or when data goes from a computer to a printer or other devices. Product Details: weight: 27 g szie: 30 * 12 * 1.9 cm Pack including: 1 x Motherboard RS232 DB-9 Pin Series Bracket Cable Line
снимка
CABLE HDMI-HDMI HS W/ETHERN/3M9.59 лв.
доставим
 
снимка
VCom HDMI M / M Ultra HD 4k2k Gold +2 Ferrite v1.4 CG525D-3m9.63 лв.
налично
 
 
HDMI M -to- HDMI M v1.4 Ultra HD 4k2k GOLD 1.8m9.74 лв.
налично
 
 
Monitor cable 15M - 5xBNC (11.01.6918)9.76 лв.
доставим
 
снимка
Кабел UATA66/100, 80 pin, 1.0m9.83 лв.
доставим
• Кабел UATA66/100, 80 pin, 1.0m Продуктов номер:HAMA-45083 HAMA GMBH Лаптоп & PC& таблет аксесоари Кабели и адаптори Компют.кабели SATA,IDE Кабели
снимка
Patch cable UTP 5Ecat. 3m9.92 лв.
налично
 
снимка
Cable USB2.0 type A-A 3m (11.99.8930) Value9.92 лв.
доставим
Производител: Roline Тип кабел: Кабел Предназначение: USB Конектори Страна 1: USB2.0 A M Конектори Страна 2: USB2.0 A M Дължина (M): 3
снимка
Cable USB2.0 type A-B, 3m (30.05.9064), Value9.93 лв.
доставим
 
снимка
Cable for PSU S-ATA 5.25"+2xS-ATA (11.03.1050)9.94 лв.
доставим
 
снимка
Cable 3.5mm-M/M 5m, Roline9.95 лв.
доставим
 
снимка
VCom Cable DVI 24+1 Dual Link M / M, 1.5m9.95 лв.
налично
 
 
Cable AV Optic Toslink-M/M 1m Roline10.02 лв.
доставим
 
снимка
PANDUIT NetKey™ Cat 5e UTP patch cord white, 5m, RoHS compla10.04 лв.
доставим
NetKey™ Cat 5e UTP patch cord white, 5m, RoHS complaint
снимка
PANDUIT Cat 6 UTP patch cord Off White, 1m, RoHS complaint10.05 лв.
доставим
Cat 6 UTP patch cord Off White, 1m, RoHS complaint
снимка
Cable USB2.0 type A-Mini 5pin Smart w/micro-SD CR10.08 лв.
доставим
Производител: GMB Предназначение: USB Конектори Страна 1: USB2.0 A M Конектори Страна 2: USB2.0 Mini 5pin TRAVEL WITH COMFORT * Suitable for most of mobile phones, cameras etc * Both charging and data transfer possible * Built-in SD and SDHC card reader * Vista compatible Portable Mini USB 5 pin cable Allows to charge mobile phones, cameras etc. USB 2.0 data transfer cable Built-in tiny Micro SD and SD High capacity (SDHC) card reader USB 2.0 and USB 1.1 data transfer Connectors: USB-AM and Mini USB 5 pin male Card reader: SD and SDHC (more than 2 GB) card supported Dimensions: 98 x 24 x14 mm Net weight: 8 g
снимка
DVI TO VGA10.13 лв.
доставим
 
снимка
Интерфейсен кабел SATA III HAMA 54576, конектор под 90°. 0.610.14 лв.
доставим
• Интерфейсен кабел SATA III HAMA 54576, конектор под 90°. 0.60 m Продуктов номер:HAMA-54576
 
SCSI 2 Terminator CN50M mini10.32 лв.
доставим
 
снимка
SCSI 2 Terminator C50M/F (11.01.7903)10.32 лв.
доставим
 
снимка
IEEE-1394 cable type 4/6 1.8m (11.99.9418)10.32 лв.
налично
 
снимка
Cable for PSU S-ATA - 3xS-ATA (11.03.1041)10.32 лв.
доставим
Производител: Roline Тип кабел: Кабел Предназначение: Хард диск, Захранващ Конектори Страна 1: Захр. SATA Конектори Страна 2: Захр. SATA Product group Cable Conveyance good No Length 2 x 15 cm side 1 connector 3x S-ATA 15pin Power plug side 2 connector 1x S-ATA 15pin Power plug Multiple connector 1 Area of application Internal Cable shielding Not screened Hand locking screws No
снимка
Cable adapter PSU 24pin to 20pin (11.03.1018)10.34 лв.
доставим
 
снимка
Monitor extension cable 15F/15M 3m (11.01.6530)10.34 лв.
налично
 
снимка
HDMI M -to- HDMI M v1.4 Style 2m LogiLink10.37 лв.
доставим
 
снимка
Floppy cable 0.61m CC-FDD GMB10.53 лв.
доставим
 
снимка
Cable Antenna 75 Ohm M/F 2.5m (11.99.4463)10.53 лв.
доставим
 
снимка
Patch cable UTP 5Ecat. 1m10.55 лв.
доставим
 
снимка
Brand-Rex Кабел Duct Grade Uni - Universal - OM3 / 24 Fibre10.58 лв.
доставим
• Fiber Optic Multimode Brand-Rex Кабел Duct Grade Uni - Universal - OM3 / 24 Fibre Part No.:BCGFOM3UNI24LU
 
Type C USB Standard cable, 1M, Black10.67 лв.
доставим
Type C USB Standard cable, 1M, Black
 
Speedlink USB 2.0 Cable, USB-A to USB-B, 3m Basic10.67 лв.
доставим
Speedlink USB 2.0 Cable, USB-A to USB-B, 3m Basic
 
Speedlink USB 2.0 Cable, USB-A to USB-B, 1.80m HQ10.67 лв.
доставим
Speedlink USB 2.0 Cable, USB-A to USB-B, 1.80m HQ
 
Speedlink ETHERNET to ETHERNET Network Patch Cable, 3m10.67 лв.
доставим
Speedlink ETHERNET to ETHERNET Network Patch Cable, 3m
 
Speedlink USB 2.0 Extension Cable, USB-A cable, USB-A female10.67 лв.
доставим
Speedlink USB 2.0 Extension Cable, USB-A cable, USB-A female connector, Up to 480Mbit/s USB-A male connector, 1.80m HQ
 
Speedlink USB 2.0 Extension Cable, Up to 480Mbit/s USB-A mal10.67 лв.
доставим
Speedlink USB 2.0 Extension Cable, Up to 480Mbit/s USB-A male connector, USB-A female connector, 1.80m Basic
 
Type C USB 2.0 standard cable, Power & Data output, 5V 1A, O10.67 лв.
доставим
Type C USB 2.0 standard cable, Power & Data output, 5V 1A, OD 3.2mm, PVC Jacket, 1.8m, black
 
CABLE USB 3.0 EXTENSION 0.8M10.82 лв.
доставим
 
 
IE1394 6/6 Cable 4.5m10.86 лв.
налично
 
снимка
Brand-Rex Кабел 1m BrandRex LC 8/125 Pigtail10.87 лв.
доставим
• Fiber Optic Singlemode Brand-Rex Кабел 1m BrandRex LC 8/125 Pigtail Part No.:BCHOTLC008001
 
Adaptor-changer DB9 F/F (12.03.2030)11.03 лв.
доставим
 
снимка
Power cable for NB 2C 1.8M (19.99.2096)11.03 лв.
доставим
 
снимка
Cable RCA 2X M/M, 1.8m, Gold Plated, GMB11.04 лв.
доставим
 
снимка
Brand-Rex Кабел 1m GIGAPlus 24 AWG F/UTP RJ45 - RJ45 Patch C11.06 лв.
доставим
• Category 5e System Brand-Rex Кабел 1m GIGAPlus 24 AWG F/UTP RJ45 - RJ45 Patch Cord -grey Part No.:BCGPCPCF010888H
 
Brand-Rex Кабел 1m GIGAPlus 24 AWG F/UTP RJ45 - RJ45 Patch C11.06 лв.
доставим
• Category 5e System Brand-Rex Кабел 1m GIGAPlus 24 AWG F/UTP RJ45 - RJ45 Patch Cord - yellow Part No.:BCGPCPCF010-666H
 
NZXT 300MM 3PIN FAN Y CABLE11.07 лв.
доставим
 
 
Patch cable FO 62.5-125um ST-SC 3m Value11.17 лв.
доставим
 
снимка
Cable USB3.0 type A-Micro B M/M 0.8m Value11.19 лв.
доставим
 
снимка
PANDUIT Cat 5e UTP Mini-Com® TX5e™ Jack Module arctic white11.20 лв.
доставим
Cat 5e UTP Mini-Com® TX5e™ Jack Module arctic white
снимка
SeaMAX Кабел 1m SC-SC APC Duplex 9/125 Patch cord11.23 лв.
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX Кабел 1m SC-SC APC Duplex 9/125 Patch cord Part No.:SMF-APC-DSSC/SC1M
 
Кабел IEEE1394, 4 pin-4pin, 1м11.23 лв.
доставим
 
снимка
TP-Link Пач кабел TP-Link TL-EC505EM, RJ45, UTP, CAT5e, 5м11.23 лв.
доставим
• Category 5e System TP-Link Пач кабел TP-Link TL-EC505EM, RJ45, UTP, CAT5e, 5м Part No.:TL-TL-EC505EM
 
Cable VGA HD15M/HD15M 2m11.37 лв.
налично
 
снимка
SeaMAX Кабел 1m LC-SC APC Duplex 9/125 Patch cord11.39 лв.
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX Кабел 1m LC-SC APC Duplex 9/125 Patch cord Part No.:SMF-APC-DSLC/SC1M
 
SeaMAX Кабел 1m LC-SC UPC Duplex 9/125 Patch cord11.39 лв.
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX Кабел 1m LC-SC UPC Duplex 9/125 Patch cord Part No.:SMFBDSLC/SC1M
 
SeaMAX Кабел 1m LC/PC-SC/APC Duplex 9/125 Patch cord11.39 лв.
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX Кабел 1m LC/PC-SC/APC Duplex 9/125 Patch cord Part No.:SMF-BDS-LC/SC-APC-1M
 
Adapter HDMI M/F 180 degrees LogiLink AH001111.47 лв.
доставим
 
снимка
PANDUIT Cat 6 UTP patch cord Off White, 2m, RoHS complaint11.52 лв.
доставим
Cat 6 UTP patch cord Off White, 2m, RoHS complaint
снимка
Sony USB to type C cable, 1m11.55 лв.
доставим
 
 
Speedlink CAT 5e Network Cable STP, 3m Basic11.59 лв.
доставим
Speedlink CAT 5e Network Cable STP, 3m Basic
 
Speedlink Mini-USB Cable, USB-A to Mini-USB Type B, Data tra11.59 лв.
доставим
Speedlink Mini-USB Cable, USB-A to Mini-USB Type B, Data transfer speeds of up to 480Mbit/s, 0.25m HQ
 
Speedlink Micro-USB Cable, USB-A to Micro-USB, Data transfer11.59 лв.
доставим
Speedlink Micro-USB Cable, USB-A to Micro-USB, Data transfer speeds of up to 480Mbit/s, 0.75m HQ
 
Speedlink USB 2.0 OTG Adapter, Micro-USB to USB 2.0 OTG, Mic11.59 лв.
доставим
Speedlink USB 2.0 OTG Adapter, Micro-USB to USB 2.0 OTG, Micro-USB male connector, USB-A female connector, Up to 480Mbit/s, Gold-plated contacts, 0.15m HQ
 
Speedlink USB 2.0 Extension Cable, USB-A male connector, USB11.59 лв.
доставим
Speedlink USB 2.0 Extension Cable, USB-A male connector, USB-A female connector, Up to 480Mbit/s, 3m HQ
 
Speedlink USB 2.0 Extension Cable, Up to 480Mbit/s USB-A mal11.59 лв.
доставим
Speedlink USB 2.0 Extension Cable, Up to 480Mbit/s USB-A male connector, USB-A female connector, 3m Basic
 
Speedlink Power Cord - 3-pin socket, Schuko (Type F – (CEE 711.59 лв.
доставим
Speedlink Power Cord - 3-pin socket, Schuko (Type F – (CEE 7/4)) to IEC (E45), 1.50m Basic
 
Type C USB 2.0 standard cable, Power & Data output, 5V 2A, O11.59 лв.
доставим
Type C USB 2.0 standard cable, Power & Data output, 5V 2A, OD 3.5mm, metallic Jacket, 1m, gun color
 
Cable for PSU 5.25" - 2x5.25" (11.03.1005)11.59 лв.
доставим
 
снимка
Cable USB2.0 type A-B, 4.5m (11.99.8841), Value11.61 лв.
доставим
 
снимка
Cable 3.5mm-M/2X RCA-M, 10m11.61 лв.
налично
 
снимка
Преходник USB към Centronics/ LPT/11.81 лв.
доставим
• Преходник USB към Centronics/ LPT/ Продуктов номер:EST-USB-1284PC ESTILLO Мрежово оборудване Входно-изходни контролери
снимка
SeaMAX Кабел 2m LC-LC UPC Duplex 9/125 Patch cord11.81 лв.
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX Кабел 2m LC-LC UPC Duplex 9/125 Patch cord Part No.:SMFBDSLC/LC2M
 
Patch cable Cat.6 5m Red UTP11.81 лв.
налично
 
 
SeaMAX Кабел 2m SC-SC APC Duplex 9/125 Patch cord11.86 лв.
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX Кабел 2m SC-SC APC Duplex 9/125 Patch cord Part No.:SMF-APC-DSSC/SC2M
 
SeaMAX Кабел 1m LC-LC UPC Duplex 9/125 Patch cord11.86 лв.
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX Кабел 1m LC-LC UPC Duplex 9/125 Patch cord Part No.:SMFBDSLC/LC1M
 
Samsung Cable Type C to USB 2.0, 1.5m, Black11.87 лв.
доставим
• Предназначен за: Smartphone • Изводи за свързване: Type C Cable, USB 2.0 • Дължина, m: 1.5m
 
Power cable Computer angled 1.8m (19.08.1118)11.88 лв.
налично
 
снимка
Adaptor 9M/RJ45F (12.03.7525)11.88 лв.
налично
 
снимка
Patch cable CAT.6 7.5M SFTP EFB11.90 лв.
налично
 
 
Cable RCA 4X M/M, 1.8m, Gold Plated, GMB11.90 лв.
доставим
 
снимка
Speedlink Power Cord Euro Plug - 2-pin socket, Schuko (Type 11.99 лв.
доставим
Speedlink Power Cord Euro Plug - 2-pin socket, Schuko (Type C) – 2 pin (fig8) socket, 1.50m Basic
 
SeaMAX Кабел 2m LC-SC UPC Duplex 9/125 Patch cord12.01 лв.
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX Кабел 2m LC-SC UPC Duplex 9/125 Patch cord Part No.:SMFBDSLC/SC2M
 
SeaMAX Кабел 2m LC/PC-SC/APC Duplex 9/125 Patch cord12.01 лв.
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX Кабел 2m LC/PC-SC/APC Duplex 9/125 Patch cord Part No.:SMF-BDS-LC/SC-APC-2M
 
Brand-Rex Кабел 2m GIGAPlus 24 AWG F/UTP RJ45 - RJ45 Patch C12.09 лв.
доставим
• Category 5e System Brand-Rex Кабел 2m GIGAPlus 24 AWG F/UTP RJ45 - RJ45 Patch Cord -grey Part No.:BCGPCPCF020888H
 
SeaMAX Кабел 3m SC-SC APC Duplex 9/125 Patch cord12.10 лв.
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX Кабел 3m SC-SC APC Duplex 9/125 Patch cord Part No.:SMF-APC-DSSC/SC3M
 
Lightning USB Cable for Apple, braided, metallic shell, 1M, 12.11 лв.
доставим
Lightning USB Cable for Apple, braided, metallic shell, 1M, Pearl-white
 
Keyb extension cable PS2 M/F, 1.8m (11.01.5618)12.13 лв.
доставим
 
снимка
Patch cable UTP 5Ecat. 2m12.14 лв.
доставим
 
снимка
Display Port DP M - Mini DP M 1m Value12.21 лв.
доставим
 
снимка
USB to 2xPS2 converter AU0004A LogiLink12.21 лв.
доставим
 
снимка
HDMI M -to- HDMI M v1.4 Ultra HD 4k2k GOLD 3m.12.23 лв.
налично
 
 
IE1394 6/6 Cable 1.8m12.23 лв.
налично
 
снимка
Adapter HDMI F - DVI M (12.03.3116)12.30 лв.
доставим
 
снимка
HDMI M -to- HDMI M Ultra HD(4k2k) 2m Value12.40 лв.
доставим
 
снимка
Brand-Rex Кабел 1m CAT6Plus 24 AWG U/UTP RJ45 - RJ45 Patch C12.44 лв.
доставим
• Category 6 System Brand-Rex Кабел 1m CAT6Plus 24 AWG U/UTP RJ45 - RJ45 Patch Cord - GREY Part No.:BCC6CPCU010888H
 
Planet 1.8 Meter K/B, Video, Mouse Кабел12.55 лв.
доставим
• Switch/ Router Module Planet 1.8 Meter K/B, Video, Mouse Кабел Part No.:PT-KVM-CB3-1.8
снимка
Speedlink CAT 5e Network Cable STP, 5m Basic12.56 лв.
доставим
Speedlink CAT 5e Network Cable STP, 5m Basic
 
Speedlink USB-C to USB-A Adapter, USB 3.1, 5Gbit/s SuperSpee12.56 лв.
доставим
Speedlink USB-C to USB-A Adapter, USB 3.1, 5Gbit/s SuperSpeed, 0.15m HQ
 
Speedlink USB-C to Micro-USB Adapter, 480Mbit/s transfer spe12.56 лв.
доставим
Speedlink USB-C to Micro-USB Adapter, 480Mbit/s transfer speed Gold-plated contacts, HQ
 
Power cable for NB 3C 1.8m (19.08.1028)12.68 лв.
доставим
Roline Cable Power Shuko 3-pin 1.8m
снимка
Adapter DVI M - VGA HD15F 12.03.310512.69 лв.
налично
 
снимка
SeaMAX Кабел 5m LC-SC UPC Duplex 9/125 Patch cord12.69 лв.
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX Кабел 5m LC-SC UPC Duplex 9/125 Patch cord Part No.:SMFBDSLC/SC5M
 
Patch cable UTP 5Ecat. 5m12.70 лв.
доставим
 
снимка
USB2.0 type A-A M/F 1.8m (11.02.8948)12.70 лв.
доставим
 
снимка
Patch cable FO 62.5-125um ST-ST 3m Value13.00 лв.
доставим
 
снимка
Кабел Datecs ME-5005-000613.01 лв.
налично
 
 
SeaMAX Кабел 5m LC-LC UPC Duplex 9/125 Patch cord13.14 лв.
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX Кабел 5m LC-LC UPC Duplex 9/125 Patch cord Part No.:SMFBDSLC/LC5M
 
USB2.0 type A-A 4.5m (11.99.8945) Value13.15 лв.
налично
 
снимка
Cable USB3.0 type A-Micro A M/M 2m Value13.20 лв.
доставим
 
снимка
Adapter mini DP M to HDMI F /12.99.3129/13.24 лв.
налично
 
 
USB2.0 type A-B 1.8m (11.02.8818)13.26 лв.
доставим
 
снимка
Cable USB2.0 type Micro A-Micro B M/M 1.8m13.26 лв.
доставим
Производител: Roline Тип кабел: Кабел Предназначение: USB Конектори Страна 1: USB2.0 Micro A M Конектори Страна 2: USB2.0 Micro B M Дължина (M): 1.8 USB Cable with one Micro USB A and one Micro USB B Connector Meets standard USB 2.0 (transfer rates up to 480 Mbps) Colour: White Area of application External Colour (Cable) White Cable shielding Screened Length 1.8 m Max. bandwidth 480 MBit/S Product group Cable Conveyance good No side 1 connector Micro USB A Male side 2 connector Micro USB B Male
снимка
Cable USB2.0 type Micro A-Micro B M/M Black 1.8m13.26 лв.
доставим
Производител: Roline Тип кабел: Кабел Предназначение: USB Конектори Страна 1: USB2.0 Micro A M Конектори Страна 2: USB2.0 Micro B M Дължина (M): 1.8 * USB cable with a USB Micro A and one Micro USB B connector * For connection of devices with micro-USB connector, such as Digital cameras, cell phones, MP3 players and PDAs * Corresponds to the standard USB 2.0 (transfer up to 480 Mbit / s) * Color: Black
снимка
Display Port DP M - Mini DP M 2m Value13.28 лв.
доставим
 
снимка
3M Пач кабел 3M VOL-6ASFL-L1, RJ45, S/FTP, CAT6a, 1м, тюркоа13.28 лв.
доставим
• Category 6a System 3M Пач кабел 3M VOL-6ASFL-L1, RJ45, S/FTP, CAT6a, 1м, тюркоаз Part No.:3M-FQ100007373
 
Кабел за монитор 15 pin М/М, 5м13.28 лв.
налично
 
снимка
Speedlink CAT 5e Network Cable STP, 1.50m Basic13.35 лв.
доставим
Speedlink CAT 5e Network Cable STP, 1.50m Basic
 
Speedlink Audio Stereo Jack Cable, 3.5mm jack to 3.5mm jack,13.35 лв.
доставим
Speedlink Audio Stereo Jack Cable, 3.5mm jack to 3.5mm jack, Cord grip, 1.50m HQ
 
Speedlink Audio Stereo Jack to Cinch Cable, 3.5mm jack to 2 13.35 лв.
доставим
Speedlink Audio Stereo Jack to Cinch Cable, 3.5mm jack to 2 ? phono (RCA) plugs, 2m HQ
 
Speedlink Audio Stereo Jack Cable, 3.5mm jack to 3.5mm jack,13.35 лв.
доставим
Speedlink Audio Stereo Jack Cable, 3.5mm jack to 3.5mm jack, Cord grip, 0.50m HQ
 
Speedlink Headset Adapter HQ, 4-pole 3.5mm jack to 2 x 3.5mm13.35 лв.
доставим
Speedlink Headset Adapter HQ, 4-pole 3.5mm jack to 2 x 3.5mm stereo jack plugs, Microphone and audio
 
Micro USB 2.0 standard cable, Power & Data output, 5V 2A, OD13.35 лв.
доставим
Micro USB 2.0 standard cable, Power & Data output, 5V 2A, OD 3.5mm, metallic Jacket, 1m, gun color
 
Type C USB 2.0 standard cable with LED indicator, Power & Da13.35 лв.
доставим
Type C USB 2.0 standard cable with LED indicator, Power & Data output, 5V/9V 2A, OD 3.8mm, PVC Jacket, 1m, drak grey
 
Type C USB 3.0 standard cable, Power & Data output, 5V 3A, O13.35 лв.
доставим
Type C USB 3.0 standard cable, Power & Data output, 5V 3A, OD 4.5mm, PVC Jacket, 1m, black
 
Cable AV Optic Toslink-M/M 5m LogiLink CA101013.48 лв.
доставим
 
снимка
Cable RS232 9M/9F 3m. 11.99.623313.49 лв.
доставим
 
снимка
Speedlink CAT 5e Network Cable STP, 1.50m HQ13.54 лв.
доставим
Speedlink CAT 5e Network Cable STP, 1.50m HQ
 
DVI M -to- HDMI M 3m Value13.54 лв.
доставим
 
снимка
Display Port DP M - DP M 1m Value13.55 лв.
доставим
 
снимка
HDMI M -to- Mini HDMI M v1.4 2m Value13.55 лв.
доставим
 
снимка
Brand-Rex Кабел 2m CAT6Plus 24 AWG U/UTP RJ45 - RJ45 Patch C13.68 лв.
доставим
• Category 6 System Brand-Rex Кабел 2m CAT6Plus 24 AWG U/UTP RJ45 - RJ45 Patch Cord - GREY Part No.:BCC6CPCU020888H
 
CABLE USB 3.0 TYPE C / 1M13.76 лв.
доставим
 
 
Brand-Rex Кабел 3m GIGAPlus 24 AWG F/UTP RJ45 - RJ45 Patch C13.79 лв.
доставим
• Category 5e System Brand-Rex Кабел 3m GIGAPlus 24 AWG F/UTP RJ45 - RJ45 Patch Cord -grey Part No.:BCGPCPCF030888H
 
Link cable serial 9F/25F 1.8m (11.01.5018)13.80 лв.
доставим
 
снимка
Cable USB2.0 type A-Mini 5pin, Black, 3m13.80 лв.
доставим
 
снимка
IE1394 6/4 Cable 1.8m13.82 лв.
налично
 
снимка
Cable USB3.0 type A-Micro A M/M 0.8m Value13.88 лв.
доставим
 
снимка
Patch cable UTP 5Ecat. 10m13.89 лв.
доставим
 
снимка
USB2.0 type A-A M/F 3m (11.02.8960)13.89 лв.
доставим
 
снимка
Cable USB2.0 type A-B 3m (11.02.8830)13.89 лв.
доставим
 
снимка
Cable IDE ATA133 round13.99 лв.
налично
 
снимка
Power cable computer-monitor 3m (19.08.1630)14.04 лв.
доставим
 
снимка
DVI-to-DVI Dual Link, 2M, Value14.06 лв.
доставим
 
снимка
Patch cable UTP 5Ecat. 2m, Value14.12 лв.
доставим
 
снимка
Huawei Cable Accessories,Data Cable,HUAWEI,USB Type-C to 3.514.17 лв.
доставим
• Предназначен за: Smartphone • Тип: Data Cable • Изводи за свързване: USB Type-C to 3.5mm Cable CM20 • Дължина, m: 9cm
 
Adaptor-changer DB15 F/F (12.03.2021)14.29 лв.
доставим
 
снимка
HDMI M -to- HDMI M v1.4 Ultra HD 4k2k GOLD 5m - CG525D-5m14.29 лв.
налично
 
 
PHILIPS Philips кабел HDMI 1.5м, Audio Return Channel (ARC),14.31 лв.
доставим
Philips кабел HDMI 1.5м, Audio Return Channel (ARC), 3D
снимка
3M Пач кабел 3M VOL-6ASFL-L0.5T, RJ45, S/FTP, CAT6a, 0,5м, т14.32 лв.
доставим
• Category 6a System 3M Пач кабел 3M VOL-6ASFL-L0.5T, RJ45, S/FTP, CAT6a, 0,5м, тюркоаз Part No.:3M-UU008073916
 
Adapter HDMI M - DVI F (12.03.3115)14.33 лв.
доставим
 
снимка
Patch cable S/FTP 6cat. 0.5m14.43 лв.
доставим
Conductor type Wire Quantity of wires 8 Colour (Cable) yellow Colour (Spout) yellow Twisted No Impedance 100 Ohm Halogen free cable No Product group Twisted Pair Cable Shield type SFTP Conveyance good No Connector Type RJ45 Standard Transfer quality Cat. 6 / Class E
снимка
PHILIPS Philips кабел HDMI 1.8м, Audio Return Channel (ARC),14.43 лв.
доставим
Philips кабел HDMI 1.8м, Audio Return Channel (ARC), 3D
снимка
PHILIPS Philips кабел HDMI 1.5м, bulk14.43 лв.
доставим
Philips кабел HDMI 1.5м, bulk
снимка
Speedlink VGA Cable, Ferrite core, 1.80m HQ14.49 лв.
доставим
Speedlink VGA Cable, Ferrite core, 1.80m HQ
 
Display Port DP M - Mini DP M 3m Value14.65 лв.
доставим
 
снимка
Cable KVM 1xHD15M/F, 2xPS2M/M, 1.8m14.65 лв.
налично
 
снимка
Philips cable Scart - Composite A/V 1.5m14.76 лв.
доставим
• Philips cable Scart - Composite A/V 1.5m
 
Brand-Rex Кабел 3m CAT6Plus 24 AWG U/UTP RJ45 - RJ45 Patch C14.94 лв.
доставим
• Category 6 System Brand-Rex Кабел 3m CAT6Plus 24 AWG U/UTP RJ45 - RJ45 Patch Cord - GREY Part No.:BCC6CPCU030888H
 
TRUST Flat Micro-USB Cable 1m - red15.06 лв.
доставим
• Предназначен за: Smartphones, tablets and other devices with Micro-USB connector • Тип: Flat Micro-USB • Изводи за свързване: Micro-USB to USB flat cable • Дължина, m: 1m • Други: Flat, anti-tangle cable with soft rubber coating
 
TRUST Flat Micro-USB Cable 1m - black15.06 лв.
доставим
• Предназначен за: Smartphones, tablets and other devices with Micro-USB connector • Тип: Flat Micro-USB • Изводи за свързване: Micro-USB to USB flat cable • Дължина, m: 1m • Други: Flat, anti-tangle cable with soft rubber coating
 
Patch cable FO 62.5-125um SC-SC 3m Value15.21 лв.
доставим
 
снимка
Sony CP-AB300B Micro USB cable, 3m, black15.21 лв.
доставим
• Предназначен за: Обща употреба • Тип: to charge/to transfer • Изводи за свързване: USB Type-А and Micro USB • Дължина, m: 3
 
Sony CP-AB150W Micro USB cable, 1.5m15.43 лв.
доставим
 
 
Speedlink VGA Cable, 1.80m Basic15.47 лв.
доставим
Speedlink VGA Cable, 1.80m Basic
 
HDMI M -to- HDMI M, v1.4, 2m, Value15.51 лв.
доставим
 
снимка
Patch cable S/FTP 6cat. 1m15.51 лв.
доставим
 
снимка
Brand-Rex Кабел 1m CAT6Plus 27 AWG PIMF Stranded 4 Pair RJ4515.54 лв.
доставим
• Category 6 System Brand-Rex Кабел 1m CAT6Plus 27 AWG PIMF Stranded 4 Pair RJ45 - RJ45 Patch Cord - GREY Part No.:BCC6CPCS010888H
 
Adapter DP M - Mini DP F (12.03.3131)15.55 лв.
налично
 
снимка
HDMI M -to- Micro HDMI M, v1.4, 2m15.72 лв.
доставим
 
снимка
Cable USB3.0 type A-Micro B M/M 2m Value15.76 лв.
доставим
 
снимка
CABLE VALUE DVI-HDMI/3M15.76 лв.
доставим
 
 
Cable 3.5mm-M/M 10m, Roline15.90 лв.
доставим
 
снимка
Преходник HDMI-HDMI -90 градуса16.24 лв.
налично
• Преходник HDMI-HDMI -90 градуса Продуктов номер:HAMA-83089 HAMA GMBH Аудио-видео кабели и аксесоари Кабели и преходници Кабели и преходници HDMI - HDMI
снимка
DVI M -to- HDMI M 5m Value16.27 лв.
доставим
 
снимка
HDMI M -to- HDMI M Ultra HD(4k2k) 1m Value16.27 лв.
доставим
 
снимка
NZXT 450MM MOLEX EXTENSION16.32 лв.
доставим
 
 
NZXT 450MM MOLEX TO SATA POWER16.32 лв.
доставим
 
 
PANDUIT Cat 6 UTP patch cord Off White, 5m, RoHS complaint16.33 лв.
доставим
Cat 6 UTP patch cord Off White, 5m, RoHS complaint
снимка
3M Пач кабел 3M VOL-6ASFL-L2, RJ45, S/FTP, CAT6a, 2м, тюркоа16.38 лв.
доставим
• Category 6a System 3M Пач кабел 3M VOL-6ASFL-L2, RJ45, S/FTP, CAT6a, 2м, тюркоаз Part No.:3M-FQ100007381
 
Cable USB type A-Mini 5pin, 1m, Retractable, Value16.39 лв.
доставим
 
снимка
Speedlink CAT 5e Network Cable STP, 3m HQ16.44 лв.
доставим
Speedlink CAT 5e Network Cable STP, 3m HQ
 
Speedlink USB 2.0 Cable, USB-A to USB-B, 3m HQ16.44 лв.
доставим
Speedlink USB 2.0 Cable, USB-A to USB-B, 3m HQ
 
Link cable serial 9F/9F 1.8m (11.01.9018)16.51 лв.
доставим
 
снимка
Cable 3.5mm-M/M 2m, Roline16.53 лв.
доставим
 
снимка
Cable USB2.0 type A-Micro B, M/M, 0.8m, Value16.53 лв.
доставим
 
снимка
IEEE-1394b B-A 6/9pin 800Mb 1.8m (11.02.9618)16.63 лв.
доставим
 
снимка
Cable USB2.0 type A-Micro B, M/M, Black, 1.8m16.68 лв.
доставим
 
снимка
Brand-Rex Кабел 2m CAT6Plus 27 AWG PIMF Stranded 4 Pair RJ4516.71 лв.
доставим
• Category 6 System Brand-Rex Кабел 2m CAT6Plus 27 AWG PIMF Stranded 4 Pair RJ45 - RJ45 Patch Cord - GREY Part No.:BCC6CPCS020888H
 
HDMI M -to- HDMI M Ultra HD(4k2k) 3m Value16.75 лв.
доставим
 
снимка
DVI M -to- HDMI M 2m (11.04.5522)16.81 лв.
доставим
 
снимка
RS232 9M/9F ext. 11.99.6218 1.8m17.07 лв.
доставим
 
снимка
LAN Cable (CAT6), 2m17.11 лв.
доставим
• LAN Cable (CAT6), 2m
 
NZXT EXT CABLES/CASE FRONT PAN17.12 лв.
доставим
 
 
SCSI 3 Terminator 68F int (11.01.7929)17.19 лв.
доставим
 
снимка
Brand-Rex Кабел 5m CAT6Plus 24 AWG U/UTP RJ45 - RJ45 Patch C17.39 лв.
доставим
• Category 6 System Brand-Rex Кабел 5m CAT6Plus 24 AWG U/UTP RJ45 - RJ45 Patch Cord - GREY Part No.:BCC6CPCU050888H
 
Speedlink USB-C to USB-C Cable, Data transfer & Synchronisat17.43 лв.
доставим
Speedlink USB-C to USB-C Cable, Data transfer & Synchronisation & Charging, 1m HQ
 
Speedlink USB-C to USB-A Cable, Data transfer&Charging, Gold17.43 лв.
доставим
Speedlink USB-C to USB-A Cable, Data transfer&Charging, Gold-plated contacts, USB 3.1, 1m HQ
 
Speedlink High Speed HDMI Cable,Data transfer, Ultra HD (4K)17.43 лв.
доставим
Speedlink High Speed HDMI Cable,Data transfer, Ultra HD (4K) transmission, 1.50m Basic
 
Speedlink High Speed HDMI Cable with Ethernet, Gold-plated c17.43 лв.
доставим
Speedlink High Speed HDMI Cable with Ethernet, Gold-plated contacts, Ultra HD (4K) transmission, 1.80m HQ
 
VSM CABLE USB-A TO USB-C 1M17.61 лв.
доставим
 
 
Display Port DP M - DP M 2m Value17.64 лв.
доставим
 
снимка
Преходник HDMI-мъж/ DVI-D женско,Dual Link, от TV към PC17.71 лв.
налично
 
снимка
HDMI M -to- HDMI M v1.4 Ultra HD 4k2k GOLD +2 Ferrite 5m.17.73 лв.
налично
 
 
Adapter DP M - DVI F w/Cable (12.03.3133)17.74 лв.
доставим
Производител: Roline Тип кабел: Адаптер Предназначение: Монитор, Видео Конектори Страна 1: DP M (Display Port) Конектори Страна 2: DVI F If you want to connect a graphic card with DisplayPort Female to a monitor by using a DVI cable, you need this DisplayPort to DVI adapter Connectors: DisplayPort Male, DVI Female Remark: The DisplayPort-DVI adapter is only working in one direction: the DisplayPort plug has to be connected to the source device (e.g. graphic card) Product group Adapters, Terminators, Converters Conveyance good No Side A connection (PC) DisplayPort Stecker Side B connection (Peripherals) DVI F Left Connector Type DisplayPort Left Connector Gender Male Right Connector Type DVI-D 24+1, Dual-Link Right Connector Gender Female Colour (Cable) white Area of application External Length 0.15 m
снимка
Display Port DP M - Mini DP M 5m Value17.74 лв.
доставим
 
снимка
DVI-to-VGA, 2M, Value17.80 лв.
доставим
 
снимка
Adapter Display Port DP M - HDMI F (12.03.3127)17.96 лв.
доставим
 
снимка
Brand-Rex Кабел 3m CAT6Plus 27 AWG PIMF Stranded 4 Pair RJ4517.96 лв.
доставим
• Category 6 System Brand-Rex Кабел 3m CAT6Plus 27 AWG PIMF Stranded 4 Pair RJ45 - RJ45 Patch Cord - GREY Part No.:BCC6CPCS030888H
 
Cable USB2.0 type A-Micro B, M/M, 1.8m, Value18.19 лв.
доставим
 
снимка
Patch cable FO 62.5/125um MTRJ 3m18.25 лв.
доставим
 
снимка
Power cable Computer 3m (19.08.1030)18.29 лв.
доставим
 
снимка
Brand-Rex Кабел 1m 10GPlus 27 AWG S/FTP Stranded 4 Pair RJ4518.29 лв.
доставим
• Category 6a System Brand-Rex Кабел 1m 10GPlus 27 AWG S/FTP Stranded 4 Pair RJ45 - RJ45 Patch Cord - GREY Part No.:BCAC6PCG010-888H
 
HDMI M -to- HDMI M, v1.4, 3m, Value18.31 лв.
доставим
 
снимка
Speedlink CAT 5e Network Cable STP, 5m HQ18.41 лв.
доставим
Speedlink CAT 5e Network Cable STP, 5m HQ
 
Speedlink CAT 5e Network Cable STP, 10m Basic18.41 лв.
доставим
Speedlink CAT 5e Network Cable STP, 10m Basic
 
Speedlink TRACS Scart Video & Audio Cable - for PS3, 1.7m, b18.41 лв.
доставим
Speedlink TRACS Scart Video & Audio Cable - for PS3, 1.7m, black
 
Speedlink Micro-USB Cable, USB-A to Micro-USB, Data transfer18.41 лв.
доставим
Speedlink Micro-USB Cable, USB-A to Micro-USB, Data transfer speeds of up to 480Mbit/s, 1.80m HQ
 
PHILIPS Philips високоскоростен HDMI кабел 1.5м, 3D, Audio R18.45 лв.
доставим
Philips високоскоростен HDMI кабел 1.5м, 3D, Audio Return Channel, позлатени накрайници
снимка
Cable USB3.0 type A-Micro A M/M 2m (11.02.8874)18.97 лв.
доставим
 
снимка
PANDUIT Cat 6A,TX6™ 10Gig™ Shielded Patch Cord, 1m19.11 лв.
доставим
Cat 6A,TX6™ 10Gig™ Shielded Patch Cord, 1m
снимка
Кабел 6хЧинч-ТV зa Sony PSP Slim/Lite, 2.5m19.19 лв.
налично
• Кабел 6хЧинч-ТV зa Sony PSP Slim/Lite, 2.5m Продуктов номер:HAMA-52056 HAMA GMBH Аксесоари за гейм-конзоли Sony PS, PS2, PS3
снимка
Monitor cable (quality) 15M/15M, 2m (11.04.5202)19.19 лв.
доставим
 
снимка
Cable USB3.0 type A-Micro B M/M 2m (11.02.8875)19.25 лв.
доставим
 
снимка
Кабел Displayport -Displayport, 1.8м19.32 лв.
налично
• Кабел Displayport -Displayport, 1.8м Продуктов номер:HAMA-78442 HAMA GMBH Лаптоп & PC& таблет аксесоари Кабели и адаптори Компют.кабели Displayport кабели
снимка
Cable USB3.0 type A-B 3m (11.02.8871)19.47 лв.
доставим
 
снимка
3M Пач кабел 3M VOL-6ASFL-L3, RJ45, S/FTP, CAT6a, 3м, тюркоа19.48 лв.
доставим
• Category 6a System 3M Пач кабел 3M VOL-6ASFL-L3, RJ45, S/FTP, CAT6a, 3м, тюркоаз Part No.:3M-FQ100007399
 
PHILIPS Philips кабел HDMI 3.0м, високоскоростен, серия 15019.52 лв.
доставим
Philips кабел HDMI 3.0м, високоскоростен, серия 150
снимка
Adapter Mini DP M - DVI F (12.03.3128)19.54 лв.
доставим
ROLINE Mini DisplayPort-DVI Adapter, MiniDP M - DVI F
снимка
Brand-Rex Кабел 2m 10GPlus 27 AWG S/FTP Stranded 4 Pair RJ4519.66 лв.
доставим
• Category 6a System Brand-Rex Кабел 2m 10GPlus 27 AWG S/FTP Stranded 4 Pair RJ45 - RJ45 Patch Cord - GREY Part No.:BCAC6PCG020-888H
 
HDMI M -to- HDMI M, v1.4, 5m, Value20.07 лв.
доставим
 
снимка
Speedlink VGA to DVI Adapter, Gold-plated contacts, HQ20.18 лв.
доставим
Speedlink VGA to DVI Adapter, Gold-plated contacts, HQ
 
Cable 3.5mm-M/M 3m, Roline20.40 лв.
доставим
 
снимка
Brand-Rex Кабел 5m CAT6Plus 27 AWG PIMF Stranded 4 Pair RJ4520.41 лв.
доставим
• Category 6 System Brand-Rex Кабел 5m CAT6Plus 27 AWG PIMF Stranded 4 Pair RJ45 - RJ45 Patch Cord - GREY Part No.:BCC6CPCS050888H
 
Roline Cinch Cable 2x RCA M-M 5м 11.09.433620.55 лв.
налично
 
снимка
Кабел конвертор USB 2.0 към 2.5"/3.5" IDE интерфейс и SATA20.66 лв.
доставим
• Кабел конвертор USB 2.0 към 2.5"/3.5" IDE интерфейс и SATA Продуктов номер:EST-USB2.0 2.5"/3.5"-COMBO ESTILLO Мрежово оборудване Входно-изходни контролери
снимка
Cable KVM 1xHD15M/F 2xPS2M/M 6m(11.01.5460)20.81 лв.
доставим
 
снимка
Monitor cable w/Ferrit 15M/15M 3m (11.04.5253)20.90 лв.
доставим
 
снимка
Cable RCA 3X M/M, 1.8m, Gold Plated, GMB20.97 лв.
доставим
 
 
Cable USB2.0 type A-Micro B, M/M, Black, 0.8m20.97 лв.
доставим
 
снимка
Brand-Rex Кабел 3m 10GPlus 27 AWG S/FTP Stranded 4 Pair RJ4521.14 лв.
доставим
• Category 6a System Brand-Rex Кабел 3m 10GPlus 27 AWG S/FTP Stranded 4 Pair RJ45 - RJ45 Patch Cord - GREY Part No.:BCAC6PCG030-888H
 
Display Port DP M - DVI M 1m Value21.15 лв.
доставим
 
снимка
TP-Link Пач кабел TP-Link TL-EC515EM, RJ45, UTP, CAT5e, 15м21.25 лв.
доставим
• Category 5e System TP-Link Пач кабел TP-Link TL-EC515EM, RJ45, UTP, CAT5e, 15м Part No.:TL-TL-EC515EM
 
Adapter Mini DP M - HDMI F (12.03.3129)21.32 лв.
доставим
 
снимка
Display Port DP M - DVI M 2m Value21.53 лв.
налично
 
снимка
DVI-to-DVI Dual Link, 5M, Value21.71 лв.
доставим
 
снимка
Sony DLC-HE10BSK Bulk, 1m HDMI cable, cat 1.421.91 лв.
доставим
 
снимка
TRUST Lightning Cable 1m - black21.91 лв.
доставим
• Предназначен за: For use with all iPads, iPhones and iPods with Lightning connector • Тип: Lightning to USB cable charge & sync cable • Изводи за свързване: Lightning C48 male, USB • Дължина, m: 1m • Други: Reliable design, certified by Apple
 
CABLE HDMI-MICROHDMI W/ETHE/2M21.99 лв.
доставим
 
снимка
VCom Adapter HDMI M to VGA F22.09 лв.
налично
 
 
HDMI M -to- HDMI M, v1.4, Gold, 2m (11.04.5502)22.28 лв.
доставим
 
снимка
VCom Cable Display Port M / HDMI M 1.8m, CG605L-1.8m22.75 лв.
налично
 
 
Amino Кабел A/V lead, 10 pin Mini-DIN to SCART, 2.0m22.77 лв.
доставим
• STB & Multimedia Amino Кабел A/V lead, 10 pin Mini-DIN to SCART, 2.0m Part No.:AN-502-418
снимка
Brand-Rex Кабел 7m CAT6Plus 27 AWG PIMF Stranded 4 Pair RJ4522.86 лв.
доставим
• Category 6 System Brand-Rex Кабел 7m CAT6Plus 27 AWG PIMF Stranded 4 Pair RJ45 - RJ45 Patch Cord - GREY Part No.:BCC6CPCS070888H
 
Speedlink CAT 5e Network Cable STP, 15m Basic22.93 лв.
доставим
Speedlink CAT 5e Network Cable STP, 15m Basic
 
Mon exten cable (quality) 15M/15F 3m (11.04.5303)22.93 лв.
доставим
 
снимка
Patch cable S/FTP 20m22.94 лв.
доставим
 
снимка
DVI-to-DVI Dual Link 2m (11.04.5525)23.04 лв.
доставим
 
 
Brand-Rex Кабел 1m SC - SC Duplex 50/125 Patchcord23.21 лв.
доставим
• Fiber Optic Multimode Brand-Rex Кабел 1m SC - SC Duplex 50/125 Patchcord Part No.:BCHOPSC050010SC201
 
Display Port DP M - DP M 3m Value23.85 лв.
доставим
 
снимка
Brand-Rex Кабел 2m SC - ST Duplex 62.5/125 Patchcord23.96 лв.
доставим
• Fiber Optic Multimode Brand-Rex Кабел 2m SC - ST Duplex 62.5/125 Patchcord Part No.:BCHOPSC062020ST291
 
NZXT LED CABLE 1M /ORANGE24.17 лв.
доставим
 
 
Display Port DP M - DVI M 3m Value24.34 лв.
доставим
 
снимка
Patch cable UTP 5Ecat. 20m24.34 лв.
доставим
 
снимка
Display Port DP M - DP M 5m Value24.39 лв.
доставим
 
снимка
Display Port DP M - Mini DP M 3m (11.04.5636)24.60 лв.
доставим
 
снимка
Display Port DP M - Mini DP M, 2m (11.04.5635)24.65 лв.
доставим
 
снимка
Brand-Rex Кабел 10m CAT6Plus 27 AWG PIMF Stranded 4 Pair RJ424.81 лв.
доставим
• Category 6 System Brand-Rex Кабел 10m CAT6Plus 27 AWG PIMF Stranded 4 Pair RJ45 - RJ45 Patch Cord - GREY Part No.:BCC6CPCS100888H
 
SCN-44016 DB25 M - mini CN50 M24.92 лв.
доставим
 
снимка
Cable AV Optic Toslink-M/M 10m LogiLink CA101224.95 лв.
доставим
 
снимка
Brand-Rex Кабел 1m MT-RJ - SC Duplex 50/125 Patchcord25.10 лв.
доставим
• Fiber Optic Multimode Brand-Rex Кабел 1m MT-RJ - SC Duplex 50/125 Patchcord Part No.:BCHOPMJ050010SC202
 
PHILIPS Philips високоскоростен HDMI кабел 3.0м, 3D, Audio R25.30 лв.
доставим
Philips високоскоростен HDMI кабел 3.0м, 3D, Audio Return Channel, позлатени накрайници
снимка
Philips оптичен аудио кабел 1.5 метра, 3.5мм адаптер, серия 25.30 лв.
доставим
• Philips оптичен аудио кабел 1.5 метра, 3.5мм адаптер, серия 550
снимка
Brand-Rex Кабел 2m SC - SC Duplex 50/125 Patchcord25.36 лв.
доставим
• Fiber Optic Multimode Brand-Rex Кабел 2m SC - SC Duplex 50/125 Patchcord Part No.:BCHOPSC050020SC291
 
Display Port DP M - DVI M 5m Value25.36 лв.
доставим
 
снимка
Видео адаптер USB към USB 1080PHDTV25.76 лв.
доставим
• Видео адаптер USB към USB 1080PHDTV Продуктов номер:EST-USB-1080PHDTV ESTILLO Мрежово оборудване Входно-изходни контролери
снимка
Tp-Link Antenna Extension Cable, 2.4GHz, 5 m TL-ANT24EC5S25.94 лв.
доставим
• Wireless Accessories TP-Link 5м Antenna Extension Кабел,2.4GHz,RP-SMA Male to Female connector. Part No.:TL-TL-ANT24EC5S
снимка
Brand-Rex Кабел 1m LC - SC Duplex 50/125 Patchcord26.62 лв.
доставим
• Fiber Optic Multimode Brand-Rex Кабел 1m LC - SC Duplex 50/125 Patchcord Part No.:BCHOPLC050010SC203
 
Brand-Rex Кабел 1m LC - SC Duplex 62.5/125 Patchcord26.72 лв.
доставим
• Fiber Optic Multimode Brand-Rex Кабел 1m LC - SC Duplex 62.5/125 Patchcord Part No.:BCHOPLC062010SC293
 
DVI M -to- HDMI M 5m (11.04.5552)26.87 лв.
доставим
 
снимка
Sony DLC-HE20BSK Bulk, 2m HDMI cable, cat 1.426.96 лв.
доставим
 
снимка
Brand-Rex Кабел 1m MT-RJ - MT-RJ Duplex 50/125 Patchcord26.99 лв.
доставим
• Fiber Optic Multimode Brand-Rex Кабел 1m MT-RJ - MT-RJ Duplex 50/125 Patchcord Part No.:BCHOPMJ050010MJ202
 
HDMI M -to- HDMI M, v1.3, 5m (11.04.5575)27.43 лв.
доставим
 
 
Brand-Rex Кабел 3m SC - SC Duplex 50/125 Patchcord27.56 лв.
доставим
• Fiber Optic Multimode Brand-Rex Кабел 3m SC - SC Duplex 50/125 Patchcord Part No.:BCHOPSC050030SC291
 
Printer cable 25M/C36M 25WIR 1.8m 11.01.101827.76 лв.
доставим
 
снимка
Brand-Rex Кабел 3m SC - SC Duplex 62.5/125 Patchcord27.83 лв.
доставим
• Fiber Optic Multimode Brand-Rex Кабел 3m SC - SC Duplex 62.5/125 Patchcord Part No.:BCHOPSC062030SC201
 
DVI M -to- HDMI M 10m Value27.89 лв.
доставим
 
снимка
Кабел USB to RS232 converter28.43 лв.
налично
 
 
Cable USB2.0 type A-A M/F+Repeater 5m White29.28 лв.
доставим
Тип кабел: Кабел Предназначение: USB Конектори Страна 1: USB2.0 A M Конектори Страна 2: USB2.0 A F Дължина (M): 5 Supports USB 2.0 The cable extends the distance of a USB 2.0 device by 5 m Meets USB 2.0 specifications and works with low-speed, high-speed and full-speed devices Hot-pluggable Cable length: 5 m Product group Adapters, Terminators, Converters Conveyance good No Side A connection (PC) USB Type A M Side B connection (Peripherals) USB Type A F Left Connector Type USB 2.0 Type A Left Connector Gender Male Right Connector Type USB 2.0 Type A Right Connector Gender Female Colour weiss Area of application External Length 5.0 m Technical particularity With integrated 5m-USV-cable
снимка
Speedlink High Speed HDMI to Micro HDMI Cable, Gold-plated c29.39 лв.
доставим
Speedlink High Speed HDMI to Micro HDMI Cable, Gold-plated contacts, Ultra HD (4K) transmission, 1.80m HQ
 
Sony DLC-HE30BSK, 3m HDMI cable, cat 1.429.45 лв.
доставим
 
снимка
Brand-Rex Кабел 1m SC - SC Duplex 8/125 Patchcord29.49 лв.
доставим
• Fiber Optic Singlemode Brand-Rex Кабел 1m SC - SC Duplex 8/125 Patchcord Part No.:BCHOPSC008010SC201
 
VSM CABLE USB TO IPHONE 5/629.67 лв.
доставим
 
 
Adapter DP F - Mini DP M (12.03.3130)29.78 лв.
доставим
 
снимка
DVI M -to- HDMI M 3m (11.04.5532)29.84 лв.
доставим
 
снимка
11.03.3024 Adaptor LVD 320 Int/Ext29.91 лв.
доставим
 
снимка
3M Пач кабел 3M VOL-6ASFL-L5, RJ45, S/FTP, CAT6a, 5м, тюркоа29.95 лв.
доставим
• Category 6a System 3M Пач кабел 3M VOL-6ASFL-L5, RJ45, S/FTP, CAT6a, 5м, тюркоаз Part No.:3M-FQ100007415
 
Brand-Rex Кабел 1m LC - LC Duplex 50/125 Patchcord30.06 лв.
доставим
• Fiber Optic Multimode Brand-Rex Кабел 1m LC - LC Duplex 50/125 Patchcord Part No.:BCHOPLC050010LC293
 
ROLINE External eSATAp to 22-Pin SATA cable 5/12V, 1m31.02 лв.
налично
 
снимка
HDMI M -to- HDMI M v1.4 10m Value (11.99.5546)31.69 лв.
доставим
 
снимка
Brand-Rex Кабел 1m BrandRex Smartpatch CAT6 24 AWG STP Patch31.71 лв.
доставим
• Category 6 System Brand-Rex Кабел 1m BrandRex Smartpatch CAT6 24 AWG STP Patch Cord Blue PVC Sheathed Cable Part No.:BCSP6PCS015400H
 
Brand-Rex Кабел 5m SC - SC Duplex 50/125 Patchcord31.92 лв.
доставим
• Fiber Optic Multimode Brand-Rex Кабел 5m SC - SC Duplex 50/125 Patchcord Part No.:BCHOPSC050050SC291
 
Adapter DP M - VGA F (12.03.3124)32.74 лв.
доставим
 
снимка
Brand-Rex Кабел 2m LC - LC Duplex 50/125 OM3 Patchcord33.06 лв.
доставим
• Fiber Optic Multimode Brand-Rex Кабел 2m LC - LC Duplex 50/125 OM3 Patchcord Part No.:BCHOPLCOM3020LC293
 
Speedlink HDMI to VGA Adapter, Gold-plated contacts, 3.5mm j33.08 лв.
доставим
Speedlink HDMI to VGA Adapter, Gold-plated contacts, 3.5mm jack, Full HD, Audio and video transmission, HQ
 
Преходник за изпозване на ExpressCard в PCMCIA слот33.12 лв.
доставим
• Преходник за изпозване на ExpressCard в PCMCIA слот Продуктов номер:EST-PCMCIA -Express ESTILLO Мрежово оборудване Входно-изходни контролери
снимка
Brand-Rex Кабел 1m LC - SC Duplex 8/125 Patchcord34.38 лв.
доставим
• Fiber Optic Singlemode Brand-Rex Кабел 1m LC - SC Duplex 8/125 Patchcord Part No.:BCHOPLC008010SC203
 
Monitor cable w/Ferrit 15M/15M, 6m (11.04.5256)34.70 лв.
доставим
 
снимка
Brand-Rex Кабел 2m BrandRex Smartpatch CAT6 24 AWG STP Patch34.72 лв.
доставим
• Category 6 System Brand-Rex Кабел 2m BrandRex Smartpatch CAT6 24 AWG STP Patch Cord Blue PVC Sheathed Cable Part No.:BCSP6PCS020400H
 
Speedlink DVI-D Dual Link Cable, 7.4Gbit/s, 1.80m HQ34.92 лв.
доставим
Speedlink DVI-D Dual Link Cable, 7.4Gbit/s, 1.80m HQ
 
HDMI M -to- HDMI M, v1.4, Gold, 3m (11.04.5503)35.01 лв.
доставим
 
снимка
NZXT LED CABLE 2M /RED35.13 лв.
доставим
 
 
NZXT LED CABLE 2M /ORANGE35.13 лв.
доставим
 
 
Brand-Rex Кабел 5m LC - SC Duplex 50/125 Patchcord35.33 лв.
доставим
• Fiber Optic Multimode Brand-Rex Кабел 5m LC - SC Duplex 50/125 Patchcord Part No.:BCHOPLC050050SC293
 
Multi-lane Internal (SFF-8087) SAS/SATA cable 0.5m35.95 лв.
налично
3ware cable, 1 unit of 0.5m Multi-lane Internal (SFF-8087) SAS/SATA cable
снимка
Adapter Mini DP M - HDMI F v1.2 HiRes(12.99.3142)36.12 лв.
доставим
 
снимка
TRUST 3-in-1 micro-USB USB-C Lightning cable 480Mbps 1m36.30 лв.
доставим
• Предназначен за: For use with all phones, tablets and other devices with a micro-USB, USB-C or Lightning port (18W max) • Тип: 3-in-1 USB 2.0 charge & sync cable • Изводи за свързване: Lightning, micro-USB, USB-C • Дължина, m: 1m • Други: 480 Mbps HighSpeed data transfer
 
Brand-Rex Кабел 2m LC - SC Duplex 8/125 Patchcord36.36 лв.
доставим
• Fiber Optic Singlemode Brand-Rex Кабел 2m LC - SC Duplex 8/125 Patchcord Part No.:BCHOPLC008020SC203
 
TP-Link Пач кабел TP-Link TL-EC530EM, RJ45, UTP, CAT5e, 30м37.30 лв.
доставим
• Category 5e System TP-Link Пач кабел TP-Link TL-EC530EM, RJ45, UTP, CAT5e, 30м Part No.:TL-TL-EC530EM
 
Adaptor MHL to HDMI active Value (11.99.8801)37.60 лв.
доставим
 
снимка
SCSI LVD 320 Terminator D68F int (11.01.7941)38.04 лв.
доставим
 
снимка
Adapter DP M - HDMI F v1.2 HiRes (12.99.3144)38.04 лв.
доставим
 
снимка
Cisco Cabinet Jumper Power Cord, 250 VAC 13A, C14-C15 Connec38.42 лв.
доставим
• Предназначен за: Network device • Тип: Power Cord • Изводи за свързване: C14-C15 • Дължина, m: 0.7 m
 
Adapter DP M - DVI F v1.2 HiRes CV0058B38.42 лв.
доставим
 
 
HDMI M -to- HDMI M v1.4 10m (11.04.5547)39.31 лв.
доставим
 
снимка
Speedlink 4-in-1 USB-C Adapter Cable, USB-A to micro-USB / U39.46 лв.
доставим
Speedlink 4-in-1 USB-C Adapter Cable, USB-A to micro-USB / USB-A to USB-C / USB-A OTG to Mikro-USB / USB-A OTG to USB-C, USB-C with 5Gbit/s (USB 3.0), Micro-USB with 480 Mbit/s (USB 2.0), 1m HQ
 
Adapter Mini DP M - VGA F (12.03.3125)40.18 лв.
доставим
 
снимка
Adapter Mini DP M - DVI F v1.2 HiRes CV0037B40.93 лв.
доставим
 
 
Brand-Rex Кабел 2m LC - LC Duplex 8/125 Patchcord41.23 лв.
доставим
• Fiber Optic Singlemode Brand-Rex Кабел 2m LC - LC Duplex 8/125 Patchcord Part No.:BCHOPLC008020LC203
 
HDMI M -to- HDMI M Ultra HD(4k2k) 5m Value41.60 лв.
доставим
 
снимка
Supermicro IPASS TO IPASS 90CM PBF. 28AWG42.02 лв.
доставим
Supermicro IPASS TO IPASS 90CM PBF. 28AWG
снимка
Adapter HDMI M - VGA F (12.99.3114)42.60 лв.
доставим
 
снимка
Eaton Output cable IEC-IEC 10A43.55 лв.
доставим
• Предназначен за: UPS • Тип: Output cable • Изводи за свързване: IEC-IEC 10A • Дължина, m: 1.8 m
 
HDMI M -to- HDMI M, v1.4, Gold, 5m (11.04.5505)44.51 лв.
доставим
 
снимка
Speedlink USB-C to HDMI Adapter, Ultra HD (4K), Thunderbolt 44.86 лв.
доставим
Speedlink USB-C to HDMI Adapter, Ultra HD (4K), Thunderbolt 3® compatible, Gold-plated contacts, HQ
 
Monitor cable w/Ferrit 15M/15M 10m (11.04.5260)47.41 лв.
доставим
 
снимка
Кабел DVI-D- DVI-D,single link, 10 м47.46 лв.
доставим
• Кабел DVI-D- DVI-D,single link, 10 м Продуктов номер:HAMA-46794 HAMA GMBH Аудио-видео кабели и аксесоари Кабели и преходници DVI-DVI
снимка
Apple Lightning to USB-C Cable (1 m)47.74 лв.
доставим
• Предназначен за: Компютър • Изводи за свързване: Lightning to USB-C Cable • Дължина, m: 1 m. • Други: This USB-C cable connects your iPhone, iPad or iPod with Lightning connector to your computer’s USB-C port for syncing and charging.
 
Apple Lightning to USB Cable (1 m)48.60 лв.
доставим
• Предназначен за: Compatible with: iPhone 5, iPod touch 5th generation, iPod nano 7th generation, iPad 4th generation, iPad mini • Тип: This USB 2.0 cable connects your iPhone, iPad or iPod with Lightning connector to your computer's USB port for syncing and charging or to the Apple USB Power Adapter for convenient charging from a wall outlet. • Изводи за свързване: Lightning to USB • Дължина, m: 1 m.
 
DVI-to-DVI Dual Link 10m Value48.69 лв.
доставим
 
снимка
Display Port DP M - DVI M, 2m (11.04.5610)49.13 лв.
доставим
 
снимка
Apple Lightning to USB cable (0.5m)49.46 лв.
доставим
 
снимка
Sony DLC-HEU15 Micro high speed HDMI cable with Ethernet, 1,49.50 лв.
доставим
• Предназначен за: Обща употреба • Тип: HDMI 1.4 - Easily handles video resolutions of 1080p, including advanced 4K and 3D technologies • Изводи за свързване: Ethernet channel - Perfect for device networking and IP-based applications, with transfer speeds of up to 100Mbps • Дължина, m: 1,5 • Други: HDMI micro (Type D) Connector - HDMI Standard (Type A) Connector
 
Apple USB-C Charge Cable (2m)49.66 лв.
доставим
• Предназначен за: Компютър • Тип: To conveniently charge your MacBook or MacBook Pro from a power point, pair the USB-C Charge Cable with a compatible USB-C power adapter (USB-C power adapters sold separately). • Изводи за свързване: USB-C connectors on both ends • Дължина, m: 2m
 
HDMI M -to- HDMI M v1.4 15m Value (11.99.5547)49.82 лв.
доставим
 
снимка
Samsung DeX Cable54.89 лв.
доставим
• Предназначен за: Smartphone • Тип: Interface Type-C • Изводи за свързване: Features 4K 60Hz HDMI output • Дължина, m: 1.380 m
 
Adapter Mini DP M - VGA F v1.2 HiRes CV0038B55.16 лв.
доставим
 
 
100M UTP CAT5E55.91 лв.
доставим
 
снимка
Cable USB2.0 type A-A M/F+Repeater, 12m58.39 лв.
доставим
 
снимка
Интерфейсен кабел ASUS MINISAS HD TO 4 7PIN SATA 850mm58.81 лв.
доставим
• Интерфейсен кабел ASUS MINISAS HD TO 4 7PIN SATA 850mm Продуктов номер:ASUS-CAB-MINISAS-SATA-850
 
HDMI M -to- HDMI M v1.4 Gold 10m (11.04.5506)59.03 лв.
доставим
 
снимка
Cable USB3.0 type A-A M/F+Repeater 5m59.35 лв.
доставим
 
 
Speedlink USB-C to DisplayPort Adapter, Ultra HD (4K), Video60.12 лв.
доставим
Speedlink USB-C to DisplayPort Adapter, Ultra HD (4K), Video and data transfer, Gold-plated contacts, Thunderbolt 3® compatible, Plug & Play, USB 3.1, HQ
 
Mon exten cable w/Ferrit 15F/15M 10m (11.04.5360)60.60 лв.
доставим
 
снимка
Adapter Mini DP M - VGA F v1.2 HiRes (12.03.3140)65.14 лв.
доставим
 
снимка
Apple Lightning to USB Cable (2 m)66.35 лв.
доставим
 
снимка
Apple Thunderbolt to Gigabit Ethernet Adapter66.89 лв.
доставим
• Apple Thunderbolt to Gigabit Ethernet Adapter
снимка
Moshi Mini DisplayPort to HDMI Cable (2 m)67.69 лв.
доставим
• Предназначен за: Компютър • Изводи за свързване: Mini DisplayPort to HDMI • Дължина, m: 2m
 
HDMI M -to- HDMI M v1.4 20m Value (11.99.5548)67.90 лв.
доставим
 
снимка
Cable USB2.0 type A-A M/F+Repeater 25m UA014771.76 лв.
доставим
 
снимка
Apple Lightning to USB-C Cable (2 m)72.59 лв.
доставим
• Предназначен за: Компютър • Изводи за свързване: Lightning to USB-C Cable • Дължина, m: 2 m. • Други: This USB-C cable connects your iPhone, iPad or iPod with Lightning connector to your computer’s USB-C port for syncing and charging.
 
Allied Telesis Кабел 1m Stacking cable74.58 лв.
доставим
• Switch/ Router Module Allied Telesis Кабел 1m Stacking cable Part No.:ALATSTACKXG/1
снимка
Интерфейсен кабел Adaptec 2232000-R ACK -I-mSASx4-4SATAx1-SB82.34 лв.
доставим
• Интерфейсен кабел Adaptec 2232000-R ACK -I-mSASx4-4SATAx1-SB-0.7m Продуктов номер:ADAPTEC-2232000R
 
Apple Thunderbolt 3 (USB-C) Cable (0.8m)84.61 лв.
доставим
• Предназначен за: Компютър • Тип: This 0.8-metre cable supports Thunderbolt 3 data transfer up to 40 Gb/s, USB 3.1 Gen 2 data transfer up to 10 Gb/s, DisplayPort video output (HBR3), and charging up to 100W. • Дължина, m: 0.8 m
 
DVI-to-DVI Dual Link 15M (11.99.5598)100.08 лв.
налично
 
снимка
Cable Monitor w/Ferrit 15M/15M, 30m105.15 лв.
доставим
 
снимка
HDMI M -to- HDMI M Active Ultra HD(4k2k) 10m122.97 лв.
доставим
 
 
Mon exten cable w/Ferrit 15F/15M 50m (11.04.5399)133.41 лв.
доставим
 
снимка
3M Кабел 3M VOL-5EUP4-305, U/UTP, cat. 5e, 4P, зелен PVC, 30142.43 лв.
доставим
• Category 5e System 3M Кабел 3M VOL-5EUP4-305, U/UTP, cat. 5e, 4P, зелен PVC, 305m Part No.:3M-VOL-5EUP4-305
 
Cable ELAN MCoax 75Om 2x0.5 2x0.22, 100m 082051149.16 лв.
налично
 
снимка
Eaton 2m cable 72V EBM160.95 лв.
доставим
• Предназначен за: UPS • Тип: Battery connection cable • Дължина, m: 2m
 
SCART to HDMI converter HD0009 LogiLink165.46 лв.
доставим
 
снимка
Cable USB3.0 type A-A M/F 10m (12.04.1087)169.80 лв.
доставим
 
снимка
Coaxial cable RG59+2C power cable, 305 m.180.58 лв.
доставим
Coaxial cable RG59+2C power cable, 305 m.
 
Micro Coaxial cable RG59+2C power cable, 200 m.180.58 лв.
доставим
Micro Coaxial cable RG59+2C power cable, 200 m.
 
3M Кабел 3M VOL-6UL4-305, U/UTP, cat. 6, 4P, зелен LSZH, 305183.51 лв.
доставим
• Category 6 System 3M Кабел 3M VOL-6UL4-305, U/UTP, cat. 6, 4P, зелен LSZH, 305m Part No.:3M-VOL-6UL4-305
 
3M Кабел 3M VOL-5EFP4-305 F/UTP, cat. 5e, 4P, зелен PVC, 305190.44 лв.
доставим
• Category 5e System 3M Кабел 3M VOL-5EFP4-305 F/UTP, cat. 5e, 4P, зелен PVC, 305m Part No.:3M-UU008049395
 
Cable Monitor w/Ferrit 15M/15M, 50m211.43 лв.
налично
 
снимка
305M UTP CAT6 UL CERTIFIED226.13 лв.
доставим
 
 
305M FTP CAT6RF UL CERTIFIED265.12 лв.
доставим
 
снимка
Ubiquiti TOUGHCable Pro CAT5e екраниран мрежови кабел за упо313.50 лв.
доставим
• Category 5e System Ubiquiti TOUGHCable Pro CAT5e екраниран мрежови кабел за употреба на открито, 305м. Part No.:UB-TC-PRO
 
Ubiquiti Кабел Ubiquiti TOUGHCable Carrier CAT5e, екраниран,403.20 лв.
доставим
• Category 5e System Ubiquiti Кабел Ubiquiti TOUGHCable Carrier CAT5e, екраниран, за употреба на открито, 305м. Part No.:UB-TC-CARRIER
 
3M Кабел 3M VOL-6FL4-500, F/UTP, cat. 6, 4P, зелен LSZH, 500457.80 лв.
доставим
• Category 6 System 3M Кабел 3M VOL-6FL4-500, F/UTP, cat. 6, 4P, зелен LSZH, 500m Part No.:3M-VOL-6FL4-500
 
UTP Cat. 5 ETK479.48 лв.
доставим
 
снимка




© 1998-2018 Global System Solutions Ltd.