Ценова листа


горе
Мрежови аксесоари ( Network Accessories )
Цена с ДДСНаличноИнфоСнимка
RJ 110.25 лв.
налично
 
снимка
Color Protection Boot Black0.48 лв.
налично
 
 
RJ 450.73 лв.
налично
 
снимка
Плъг RJ45 cat.61.01 лв.
налично
 
 
Adapter-Coupler UTP 8/8, Cat5E1.30 лв.
налично
 
снимка
Крепежи M6 Assmann1.34 лв.
налично
 
снимка
Крепежни елементи - CT-SC-00301.44 лв.
налично
 
 
PVC кабелен канал 24x22 mm LV2.74 лв.
налично
 
снимка
Розетка двойна празна BK-24 (в/у мазилка)3.17 лв.
налично
 
 
SW-4231AP-80-1P КАПАЧКА ЗА 1xRJ45 80x80mm3.30 лв.
налично
 
 
SW-4232AP-80-2P КАПАЧКА ЗА 2xRJ45 80x80mm3.90 лв.
налично
 
 
Крайна тапа 25/403.94 лв.
налично
 
снимка
RJ 11 розетка преходник 1F>2F4.32 лв.
налично
 
снимка
Разклонител RJ45 male to 2xRJ45 female4.47 лв.
налично
 
 
Кутия разклонител 85 x 85 x 45mm, IP444.50 лв.
налично
 
снимка
Вътрешем ъгъл 25/405.43 лв.
налично
 
снимка
Външен ъгъл 25x40 5.55 лв.
налично
 
снимка
VCom LAN Coupler 1 Male / 2 Female - CT2535.76 лв.
доставим
 
снимка
Конектор Cat.5e FTP LSA EFB6.05 лв.
налично
 
 
VCom UTP connectors Cat6 STP/Shielded/RJ45 - 20pcs pack - NM6.24 лв.
доставим
 
 
Съединител RJ45 TEL TA1010B6.63 лв.
налично
 
 
Lanberg 10" cable entry brush panel, black8.31 лв.
доставим
Lanberg 10" cable entry brush panel, black
 
Розетка 2x UTP Cat.5e бяла, Full8.57 лв.
налично
 
 
EPNEW, Неекранирана розетка 2xRJ45 cat.5 ERB-U28D448.58 лв.
налично
 
снимка
Lanberg 19” mounting screws set, 20 pcs9.09 лв.
доставим
Lanberg 19” mounting screws set, 20 pcs
 
РОЗЕТКА STP,Cat.5E за Вграждане,Двойна9.09 лв.
налично
 
снимка
Т-модул 25/40 - 25/409.22 лв.
налично
 
снимка
PANDUIT Mini-Com® TG TX6 PLUS Shielded Jack Module11.08 лв.
доставим
Mini-Com® TG TX6 PLUS Shielded Jack Module
снимка
Кутия разклонител Elmark, 200 x 155 x 80mm, IP54 ПКОМ11.50 лв.
налично
 
снимка
Розетка 2xFTP cat.5e в/у мазилка с кутия, Alcasa12.30 лв.
налично
 
снимка
Lanberg power strip 1.5m, 3 sockets, french with circuit bre12.41 лв.
доставим
Lanberg power strip 1.5m, 3 sockets, french with circuit breaker quality-grade copper cable, white
 
Formrack 19" rail 9U12.67 лв.
доставим
Formrack 19" rail 9U
 
Lanberg power strip 1.5m, 4 sockets, french with circuit bre12.69 лв.
доставим
Lanberg power strip 1.5m, 4 sockets, french with circuit breaker quality-grade copper cable, white
 
Legrand - RJ 45 Cat.5 UTP socket Niloe - 360° shielded - whi12.78 лв.
доставим
Legrand - RJ 45 Cat.5 UTP socket Niloe - 360° shielded - white.1xRJ45 Cat. 5e UTP
 
Formrack M6 Caget nut, cup washer, screw, set=20 pcs13.50 лв.
доставим
Formrack M6 Caget nut, cup washer, screw, set=20 pcs
 
Formrack M6 Caget nut, cup washer, screw, set=20 pcs13.50 лв.
доставим
Formrack M6 Caget nut, cup washer, screw, set=20 pcs
 
Lanberg power strip 1.5m, 5 sockets, french with circuit bre13.75 лв.
доставим
Lanberg power strip 1.5m, 5 sockets, french with circuit breaker quality-grade copper cable, white
 
Lanberg power strip 1.5m, 5 sockets, french with circuit bre13.75 лв.
доставим
Lanberg power strip 1.5m, 5 sockets, french with circuit breaker quality-grade copper cable, black
 
Cable for Antenna 0.5m N-male to R-SMA M WL010413.78 лв.
доставим
 
снимка
Formrack 19" 1U Cable Management Panel with metal brackets14.70 лв.
доставим
Formrack 19" 1U Cable Management Panel with metal brackets
 
8631 Краен капак за 40х20мм14.76 лв.
налично
 
 
8635 Вътрешен ъгъл за 40х20мм14.76 лв.
налично
 
 
8636 Външен ъгъл за 40х20мм14.76 лв.
налично
 
 
CISCO 7900 Series Transformer Power Cord, Central Europe15.71 лв.
доставим
7900 Series Transformer Power Cord, Central Europe
снимка
Formrack 19" 2U Cable Management Panel with metal brackets17.30 лв.
доставим
Formrack 19" 2U Cable Management Panel with metal brackets
 
Lanberg closed-loop thermostat 10A for rack cabinets with 1918.21 лв.
доставим
Lanberg closed-loop thermostat 10A for rack cabinets with 19" ear and terminal block, grey
 
Lanberg 19'' mounting screws set, 50 pcs18.95 лв.
доставим
Lanberg 19'' mounting screws set, 50 pcs
 
Разклонител 4x220V IEC320 1.1m19.42 лв.
налично
 
 
Ubiquiti 802.3af supported POE Injector, EU20.72 лв.
доставим
Ubiquiti 802.3af supported POE Injector, EU
 
Formrack 19" fixed shelf 250mm, loading capacity 5 kg 1U24.04 лв.
доставим
Formrack 19" fixed shelf 250mm, loading capacity 5 kg 1U
 
Formrack M6 Caget nut, cup washer, screw, set=50 pcs26.65 лв.
доставим
Formrack M6 Caget nut, cup washer, screw, set=50 pcs
 
Антена TP-Link TL-ANT2406A 2.4GHz 6dBi, SMA, 1m cable 27.31 лв.
налично
• Wireless Accessories TP-Link Антена 2.4GHz 6dBi Indoor Desktop Насочена,Кабел 1м,SMA connector. Part No.:TL-TL-ANT2406A
снимка
MOD-MGSX550 MINI-GBIC MM SFP27.70 лв.
доставим
 
снимка
Formrack 19" fixed shelf 600mm, loading capacity 50 kg 1U29.12 лв.
доставим
Formrack 19" fixed shelf 600mm, loading capacity 50 kg 1U
 
D-Link 32-Bit PCI Bus Copper (RJ45) Gigabit Ethernet adapter30.28 лв.
доставим
1000BaseT; RJ45 copper connector; 32-bit PCI bus support (PCI 2.1, 2.2); WOL, ACPI function; VLAN, ANSI/ IEEE 802.3 NWay auto-negotiation, Auto-Negotiation of MDI-II, Half- / Full-duplex support
снимка
Formrack Castor group (4 pcs. of castors) for wall mounting 30.82 лв.
доставим
Formrack Castor group (4 pcs. of castors) for wall mounting racks
 
The U-PoE-AT is a PoE+ injector designed to power 802.3at co31.21 лв.
доставим
The U-PoE-AT is a PoE+ injector designed to power 802.3at compatible devices. Capable of delivering 30W of PoE+ power, the U-PoE-AT can be used to power any U6 Access Point (U6-LR, U6-Lite, U6-Pro), while also protecting against electrical surges.
 
Управляем контакт TP-LINK HS100, Wi-Fi, 3.68KW32.41 лв.
налично
Управляемите контакти на TP-LINK предлагат лесно управление и мониторинг на вашите електрически устройства у дома, където и да се намирате по света посредством вашия мобилен телефон.
 
Formrack 19" fixed shelf 800mm, loading capacity 50 kg 1U33.34 лв.
доставим
Formrack 19" fixed shelf 800mm, loading capacity 50 kg 1U
 
Ubiquiti 48 Volt Passive POE adapter, 0,5A, 24W, Gigabit Eth33.55 лв.
доставим
• Ubiquiti 48 Volt Passive POE adapter, 0,5A, 24W, Gigabit Ethernet
 
TENDA EPON E101 /GBIT34.20 лв.
доставим
 
снимка
Antenna Booster WiFi Indoor w/base 7db WL009035.05 лв.
доставим
 
снимка
Lanberg RJ-45 FTP CAT.6 plug 8P8C (100 pcs)36.06 лв.
доставим
Lanberg RJ-45 FTP CAT.6 plug 8P8C (100 pcs)
 
Lanberg patch panel 12port 1U 10" CAT.5E shielded, black39.58 лв.
доставим
Lanberg patch panel 12port 1U 10" CAT.5E shielded, black
 
INDOOR CASE FOR RB49340.02 лв.
налично
 
снимка
24 порта пач панел Cat. 5e UTP WLF42.78 лв.
налично
 
снимка
ZyXEL WRE6505v2, Wireless Dual Band AC750 Range Extender45.28 лв.
доставим
• Х-ка 1: 1x10/100 Mbps Ethernet RJ-45 port • Х-ка 2: Wireless Standard: 802.11 a/b/g/n/ac • Х-ка 3: Wireless Features: Repeater mode, AP mode, Wi-Fi Protected Setup (WPS), Wi-Fi Multimedia (WMM), Auto channel selection, Wireless scheduling, Wireless output power management, MAC address filtering, Coverage setting mode • Х-ка 4: Power input: 100 V to 240 V AC, 50/60 Hz • Х-ка 5: Dimensions (WxDxH): 55 x 45 x 79 mm • Х-ка 6: Package Contents: Wireless range extender, Ethernet cable, Quick st
снимка
ZyXEL WAP3205 v3, Wi-Fi 802.11n, 300Mbps, Access point 5-in-45.51 лв.
доставим
 
снимка
Formrack Castor group (4 pcs. of castors) for free standing 46.52 лв.
доставим
Formrack Castor group (4 pcs. of castors) for free standing and server racks
 
D-Link 4-Port USB 2.0 Hub47.02 лв.
доставим
5 - with USB specification versions 1.1 and 2.0; 4 USB A-Type Recepticles for connecting downstream for USB devices, 1 USB B-Type Recepticle for upstream connection to PC or other USB hub; Connectivity: 5 cascaded hubs maximum, Supports Windows 98/98SE/ME/2000/XP(for USB 2.0), Mac OS X 10.1and above (for USB 2.0), Mac OS 8.9 and above (for USB 1.1only); DC 5V/2.5A external AC power supply
снимка
Lanberg power distribution unit (PDU) 19" 1U 16A 9xSchuko ou47.74 лв.
доставим
Lanberg power distribution unit (PDU) 19" 1U 16A 9xSchuko outlets,black
 
D-Link Wireless Range Extender N300 With 10/100 port and ext49.29 лв.
доставим
• Wireless Range Extender N300 With Ethernet Port
снимка
Formrack M6 Caget nut, cup washer, screw, set=100 pcs50.12 лв.
доставим
Formrack M6 Caget nut, cup washer, screw, set=100 pcs
 
Formrack 19" 9 way power outlet strip (Schuko 230V) Alumini50.67 лв.
доставим
Formrack 19" 9 way power outlet strip (Schuko 230V) Aluminium 1U
 
CONTEG 19" shelf, depth 450 mm with 2 supporting brackets -51.53 лв.
налично
19" shelf, depth 450 mm with 2 supporting brackets - Fixed, height 1U
снимка
D-LINK DWA-172/WL AC600 USB52.07 лв.
доставим
• D-Link DWA-172 Wireless AC600 High Gain USB Adapter
снимка
Formrack 19" fixed shelf 1000mm, loading capacity 100 kg 1U56.21 лв.
доставим
Formrack 19" fixed shelf 1000mm, loading capacity 100 kg 1U
 
Formrack 19" sliding shelf 600mm, loading capacity 35 kg 1U56.40 лв.
доставим
Formrack 19" sliding shelf 600mm, loading capacity 35 kg 1U
 
Lanberg 19" fixed shelf 1U / 483x500mm, max load capacity up57.17 лв.
доставим
Lanberg 19" fixed shelf 1U / 483x500mm, max load capacity up to 25kg, black
 
D-LINK DUB-E100/USB LAN 10/10057.40 лв.
доставим
• Адаптер D-Link DUB-E100 Hi-speed USB 2.0 10/100 Ethernet Adapter
снимка
D-Link 7-Port USB 2.0 Hub57.58 лв.
доставим
8 - USB 2.0 ports, Backward compatible with USB 1.1; 7 USB A-Type Recepticles for connecting downstream for USB devices, 1 USB B-Type Recepticle for upstream connection to PC or other USB hub; Supporting both low - speed 1.5Mbps devices, full-speed 12Mbps devices and high speed 480Mbps, each port creates a bridge between the peripheral and host computer, Pocket sized, lightweight, LED indicators; DC 5V/3A external power supply.
снимка
TENDA A15 AC750 WI-FI REPEATE57.74 лв.
доставим
TENDA WIFI EXTENDER EXTERNAL ANTENNAS DUAL BAND 2.4GHZ 5GHZ
 
TP-Link Конвертор 1000Mbps RJ45 to 1000Mbps SM,SC fiber,15km61.97 лв.
налично
• Media Converter Gigabit TP-Link Конвертор 1000Mbps RJ45 to 1000Mbps SM,SC fiber,15km Part No.:TL-MC210CS
 
Formrack 19" sliding shelf 800mm, loading capacity 35 kg 1U63.95 лв.
доставим
Formrack 19" sliding shelf 800mm, loading capacity 35 kg 1U
 
PANDUIT 19" 24-Port Metal Patch Panel Mini-Com with strain r67.38 лв.
доставим
19" 24-Port Metal Patch Panel Mini-Com with strain relief bar
снимка
Lanberg 19" sliding shelf 1U / 463x550mm, max load capacity 69.24 лв.
доставим
Lanberg 19" sliding shelf 1U / 463x550mm, max load capacity up to 18kg, black
 
TENDA A21 WL AC2100 RANGE EXTE69.25 лв.
доставим
TENDA WIFI EXTENDER EXTERNAL ANTENNA 2.4GHZ 1734MBPS
 
Безжична точка Tenda i9, 300Mbps, 2,4GHz, 1x10/100Mbit RJ45,77.25 лв.
доставим
 
 
Formrack 19" fixed shelf 1000mm, loading capacity 50 kg 1U77.92 лв.
доставим
Formrack 19" fixed shelf 1000mm, loading capacity 50 kg 1U
 
D-Link DAP-1610/E Wireless AC1200 Dual Band Range Extender w80.18 лв.
доставим
• D-Link DAP-1610/E Wireless AC1200 Dual Band Range Extender with FE port
 
D-Link Wireless AC1200 Dual Band Range Extender with FE port80.54 лв.
доставим
• Х-ка 1: 10/100 Mbps Ethernet Port • Х-ка 2: Standards: IEEE 802.11ac/n/g/b/a, IEEE 802.3ab • Х-ка 3: Power: Input - 110 to 240 V AC, 50/60 Hz • Х-ка 4: Antennas: Two external antennas • Х-ка 5: Security: Wi-Fi Protected Access (WPA/WPA2); WPS • Х-ка 6: Dimensions: 97.9 x 50.7 x 48.7 mm
снимка
MOD-FM1SCG 1P 100FX(SC)/2402GI81.68 лв.
доставим
 
снимка
MOD-GM1TX 1P 1000T/2402GI81.68 лв.
доставим
 
снимка
PANDUIT 19" 48-Port Modular Patch Panel Mini-Com, RoHS compl82.54 лв.
налично
19" 48-Port Modular Patch Panel Mini-Com, RoHS complaint
снимка
Formrack 19" Wall Mounted rack 4U SOHO 512/400mm, height: 2283.11 лв.
доставим
Formrack 19" Wall Mounted rack 4U SOHO 512/400mm, height: 225mm, loading capacity: 50kg., tempered glass door, 19" front rails
 
ZyXEL PoE12-30W Multi Gig 1/2,5Gb Single Port 802.3at PoE+ I83.31 лв.
доставим
ZyXEL PoE12-30W Multi Gig 1/2,5Gb Single Port 802.3at PoE+ Injector
 
24v, .5A Giga POE, white, 5-pack EU88.43 лв.
доставим
24v, .5A Giga POE, white, 5-pack EU
 
Pigtail - for fibre optic - 9/125 ?m - OS1/OS2 - 12 x LC-UPC88.51 лв.
доставим
Pigtail - for fibre optic - 9/125 ?m - OS1/OS2 - 12 x LC-UPC connector - 1 m. 12 OS2 LC-UPC pigtails
 
D-Link Wi-Fi Water Leak Sensor92.79 лв.
доставим
D-Link Wi-Fi Water Leak Sensor
 
Formrack 19" Wall Mounted rack 7U SOHO 512/400mm, height: 3598.10 лв.
доставим
Formrack 19" Wall Mounted rack 7U SOHO 512/400mm, height: 358mm, loading capacity: 50kg., tempered glass door, 19" front rails
 
D-Link Wireless AC1200 Dual Band Range Extender with GE port100.25 лв.
доставим
• Wireless AC1200 Dual Band Range Extender with GE port
снимка
ZyXEL WRE6605, AC1200 Dual-Band Wireless Extender103.93 лв.
доставим
ZyXEL WRE6605, AC1200 Dual-Band Wireless Extender
 
Lanberg 19" fan unit / ventilation panel with lcd 2 fans + t110.75 лв.
доставим
Lanberg 19" fan unit / ventilation panel with lcd 2 fans + thermostat, 230V, black
 
Formrack 19" sliding shelf 1000mm, loading capacity 35 kg 1U112.44 лв.
доставим
Formrack 19" sliding shelf 1000mm, loading capacity 35 kg 1U
 
GBIC AT-G8T RJ-45 COPPER112.93 лв.
доставим
 
снимка
Repotec RP-WUP201 1P USB2.0 WL PRN SRV113.65 лв.
налично
 
снимка
Домашна WiFi система Tenda MW5s, AC1200 Mesh, 2бр. комплект116.39 лв.
доставим
Комплекта съсържа 1xMesh5 с 2 x 10/100/1000Mbps RJ45 порта и 1xMesh3f с 2 x 10/100Mbps RJ45 порта.
 
TENDA O6 WL OUTDOOR PTP CPE116.41 лв.
доставим
TENDA OUTDOOR PTP CPE 5GHZ 433MBPS
 
ASUS USB-AX56 w/o CRADLE AX1800 Dual-band USB client card 80117.12 лв.
доставим
• ASUS USB-AX56 w/o CRADLE AX1800 Dual-band USB client card 802.11ax 1201/867Mbps
 
D-LINK DHP-601AV PWRLINE ADAPT121.75 лв.
доставим
• Адаптер D-Link DHP-601AV/E PowerLine AV2 1000 HD Gigabit Starter Kit
 
D-Link EAGLE PRO AI AX1500 Mesh Range Extender122.18 лв.
доставим
D-Link EAGLE PRO AI AX1500 Mesh Range Extender
 
D-LINK DHP-P601AV PWRLINE KIT127.98 лв.
доставим
• Адаптер D-Link DHP-P601AV/E PowerLine AV2 1000 HD Gigabit Starter Kit
 
Formrack 19" Wall Mounted rack 9U SOHO 512/400mm, height: 44128.66 лв.
доставим
Formrack 19" Wall Mounted rack 9U SOHO 512/400mm, height: 448mm, loading capacity: 50kg., tempered glass door, 19" front rails
 
Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter129.74 лв.
доставим
• Кабел 10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter
снимка
TENDA PH6 GB POWERLINE129.98 лв.
доставим
 
снимка
TENDA NOVA MW3(2-PACK) MESH132.52 лв.
доставим
 
снимка
Formrack 19" Wall Mounted rack 12U SOHO 512/400mm, height: 5142.26 лв.
доставим
Formrack 19" Wall Mounted rack 12U SOHO 512/400mm, height: 582mm, loading capacity: 50kg., tempered glass door, 19" front rails
 
Lanberg 19" fan unit / ventilation panel with lcd 4 fans + t145.11 лв.
доставим
Lanberg 19" fan unit / ventilation panel with lcd 4 fans + thermostat, 230V, black
 
RJ45 - 10Gbps SFP+ Transceiver Module, SFP+ to RJ45153.72 лв.
доставим
RJ45 - 10Gbps SFP+ Transceiver Module, SFP+ to RJ45
 
D-Link AX1800 Mesh Wi-Fi 6 Range Extender159.77 лв.
доставим
D-Link AX1800 Mesh Wi-Fi 6 Range Extender
 
EXP MODULE A39T/1P 1000TX172.85 лв.
доставим
 
снимка
Zyxel SFP-1000T SFP to Gigabit Module184.05 лв.
доставим
Zyxel SFP-1000T SFP to Gigabit Module
 
ZyXEL NWA50AX, Standalone / NebulaFlex Wireless Access Point185.57 лв.
доставим
ZyXEL NWA50AX, Standalone / NebulaFlex Wireless Access Point, Single Pack include Power Adaptor, EU and UK, ROHS
 
Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 5 Meter189.43 лв.
доставим
• Модул 10GBASE-CU SFP+ Cable 5 Meter
снимка
Ubiquiti Антена Ubiquiti UMA-D, 802.11ac, 2xRP-SMA195.79 лв.
доставим
• Wireless Accessories Ubiquiti Антена Ubiquiti UMA-D, 802.11ac, 2xRP-SMA Part No.:UB-UMA-D
 
Cisco CBW140AC 802.11ac 2x2 Wave 2 Access Point Ceiling Moun198.06 лв.
доставим
Cisco CBW140AC 802.11ac 2x2 Wave 2 Access Point Ceiling Mount
 
ZyXEL PLA6457, EU, TWIN, G.hn 2400 Mbps Pass-thru powerline206.21 лв.
доставим
ZyXEL PLA6457, EU, TWIN, G.hn 2400 Mbps Pass-thru powerline
 
ASUS IPMI EXPANSION CARD with Ethernet controller ASPEED AST210.14 лв.
доставим
• ASUS IPMI EXPANSION CARD with Ethernet controller ASPEED AST2600A3 chipset PCIe 3.0 interface 1xVGA 1xLAN port
 
TENDA MW5G ( 3-PACK) MESH213.52 лв.
доставим
TENDA MESH WIFI INTERNAL ANTENNA 5GHZ 867MBPS WAN GBIT 1XCUBE 2XSMARTSPLUG
 
Formrack 19" Wall Mounted rack 9U 555/560mm, removable locki213.56 лв.
доставим
Formrack 19" Wall Mounted rack 9U 555/560mm, removable locking sides, height: 460mm, loading capacity: 100kg., tempered glass door, 19" front and back rails
 
Cisco Gigabit Ethernet 1000BASE-T mini-GBIC SFP transceiver217.89 лв.
доставим
• Модул CISCO MGBT1 Gigabit Ethernet 1000 Base-T Mini-GBIC SFP Transceiver
снимка
ASUS RP-AX56 AX1800 Dual Band WiFi 6 802.11ax Range/AiMesh E222.91 лв.
доставим
• ASUS RP-AX56 AX1800 Dual Band WiFi 6 802.11ax Range/AiMesh Extender
 
Cisco CBW145AC 802.11ac 2x2 Wave 2 Access Point Wall Plate223.63 лв.
доставим
Cisco CBW145AC 802.11ac 2x2 Wave 2 Access Point Wall Plate
 
Ubiquiti G2 Cloud Key Rack Mount225.49 лв.
доставим
Ubiquiti G2 Cloud Key Rack Mount
 
Cable FTP Cat5e+2C Power cable, 305 m.230.35 лв.
доставим
Cable FTP Cat5e+2C Power cable, 305 m.
снимка
D-Link AC1200 Dual Band Whole Home Mesh Wi-Fi System (2 pack230.55 лв.
доставим
D-Link AC1200 Dual Band Whole Home Mesh Wi-Fi System (2 pack)
 
CISCO Business W143ACM 802.11ac 2x2 Wave 2 Mesh Extender Wal237.55 лв.
доставим
• CISCO Business W143ACM 802.11ac 2x2 Wave 2 Mesh Extender Wall Mount
 
Cisco Power Injector (802.3at) for Aironet Access Points250.83 лв.
доставим
• Захранване, Power Injector (802.3at) for Aironet Access Points
снимка
ASUS ZenWiFi XD4 Mesh system WiFi 6 Dual Band AX1800 AiMesh 253.91 лв.
доставим
• ASUS ZenWiFi XD4 Mesh system WiFi 6 Dual Band AX1800 AiMesh Black
 
ZyXEL NWA90AX, Standalone / NebulaFlex Wireless Access Point257.79 лв.
доставим
ZyXEL NWA90AX, Standalone / NebulaFlex Wireless Access Point, Single Pack include Power Adaptor, EU and UK, ROHS
 
D-LINK Solution MESH Wi-Fi 6 AI Eagle Pro AX1500260.82 лв.
доставим
• D-LINK Solution MESH Wi-Fi 6 AI Eagle Pro AX1500
 
ASUS ZENWIFI AC MINI CD6/2-PK261.99 лв.
доставим
MSI WIRED KBLIGHT
 
EXP MODULE A35SX/1P(SC) 1000SX271.76 лв.
доставим
 
снимка
ZyXEL NAS326, 2-bay Single Core Personal Cloud Storage, Dual289.79 лв.
доставим
• ZYXEL NAS 326 за 2 диска Продуктов номер:ZYXEL-NAS-326 ZYXEL Сторидж у-ва и консумативи
снимка
TENDA MW6 MESH WHOLE HOME WIFI299.43 лв.
доставим
TENDA MESH WIFI INTERNAL ANTENNA 5GHZ 867MBPS WAN GBIT 3XCUBES
 
AUDAX, 19'' Wall Type 20U 560X600300.00 лв.
налично
 
 
Imou Wi-Fi DB60 doorbell 5MP and Wi-Fi Chime DS21 in one Kit307.24 лв.
доставим
Imou Wi-Fi DB60 doorbell 5MP and Wi-Fi Chime DS21 in one Kit.
 
ZyXEL Multy M1 WiFi System (Pack of 2) AX1800 Dual-Band WiF309.43 лв.
доставим
ZyXEL Multy M1 WiFi System (Pack of 2) AX1800 Dual-Band WiFi
 
HDD 0TB LAN 1000Mbps NAS MyCloud EX2 ULTRA 2-bay Gigabit + 2317.16 лв.
доставим
• HDD 0TB LAN 1000Mbps NAS MyCloud EX2 ULTRA 2-bay Gigabit + 2 x USB 3.0
снимка
Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti UAP-AC-PRO, 2.4/5GHz, 450/317.84 лв.
доставим
• Business AP Dual Band Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti UAP-AC-PRO, 2.4/5GHz, 450/1300Mbit, 22dBm, 3x3 MIMO, PoE+, Indoor/Outdoor Part No.:UB-UAP-AC-PRO
 
ZyXEL NWA55AXE, Outdoor AP, Standalone / NebulaFlex Wireless319.74 лв.
доставим
ZyXEL NWA55AXE, Outdoor AP, Standalone / NebulaFlex Wireless Access Point, Single Pack include PoE Injector, EU only, ROHS
 
ASUS ZenWiFi AX Hybrid XP4 Mesh AX1800 Dual Band WiFi 6 with328.48 лв.
доставим
• ASUS ZenWiFi AX Hybrid XP4 Mesh AX1800 Dual Band WiFi 6 with AV1300 HomePlug AV2 MIMO White 1-pack
 
Indoor 5.3Gbps WiFi6 AP with 300+ client capacity336.40 лв.
доставим
Indoor 5.3Gbps WiFi6 AP with 300+ client capacity
 
Ubiquiti U6-Extender-EU Access Point U6 Extender Dual-band W338.92 лв.
доставим
Ubiquiti U6-Extender-EU Access Point U6 Extender Dual-band WiFi 6 connectivity, 5 GHz band (4x4 MU-MIMO and OFDMA) with up to a 4.8 Gbps throughput rate
 
CISCO Business W240AC 802.11ac Wave 2 Access Point343.11 лв.
доставим
• CISCO Business W240AC 802.11ac Wave 2 Access Point
 
Asustor AS1102T 2 bay NAS, Realtek RTD1296, Quad-Core, 1.4GH345.58 лв.
доставим
Asustor AS1102T 2 bay NAS, Realtek RTD1296, Quad-Core, 1.4GHz, 1GB DDR4 (not expandable), 2.5GbE x1, USB3.2 Gen1 x2, WOW (Wake on WAN), System Sleep Mode
 
Модул+кабел, 10GBASE Active Optical SFP+ Cable, 3M358.48 лв.
доставим
• Модул+кабел, 10GBASE Active Optical SFP+ Cable, 3M
 
Модул+кабел, 10GBASE Active Optical SFP+ Cable, 1M358.48 лв.
доставим
• Модул+кабел, 10GBASE Active Optical SFP+ Cable, 1M
 
CISCO Business W141ACM 802.11ac 2x2 Wave 2 Mesh Extender Des360.69 лв.
доставим
• CISCO Business W141ACM 802.11ac 2x2 Wave 2 Mesh Extender Desktop
 
HPE Aruba Instant On AP22 Access Point RW 2x2 Wi-Fi 6 Indoor374.68 лв.
доставим
• HPE Aruba Instant On AP22 Access Point RW 2x2 Wi-Fi 6 Indoor
 
Indoor/Outdoor 4x4 MU-MIMO 802.11AC UniFi Access Point with 387.34 лв.
доставим
Indoor/Outdoor 4x4 MU-MIMO 802.11AC UniFi Access Point with Versatile Mounting Features
 
Стак кабел, 1M Type 4 Stacking Cable387.99 лв.
доставим
• Стак кабел, 1M Type 4 Stacking Cable
 
D-LINK Solution MESH Wi-Fi 6 AI Eagle Pro AX1500391.21 лв.
доставим
• D-LINK Solution MESH Wi-Fi 6 AI Eagle Pro AX1500
 
Аксес пойнт, Ubiquiti UniFi AP, AC Mesh Pro394.69 лв.
доставим
• Аксес пойнт, Ubiquiti UniFi AP, AC Mesh Pro
снимка
UniFi6 In-Wall. Wall-mounted WiFi 6 access point with a buil410.56 лв.
доставим
UniFi6 In-Wall. Wall-mounted WiFi 6 access point with a built-in PoE switch.
 
ZyXEL Multy M1 WiFi System (Pack of 3) AX1800 Dual-Band WiF412.62 лв.
доставим
ZyXEL Multy M1 WiFi System (Pack of 3) AX1800 Dual-Band WiFi
 
Ubiquiti WiFi6 Long-Range Enterprise AP414.34 лв.
доставим
WiFi6 Long-Range Enterprise AP
 
Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR431.78 лв.
доставим
Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR
 
D-Link SFP+ Direct Attach Stacking Cable, 3M432.10 лв.
доставим
• D-LINK SFP+ Direct Attach Stacking Cable 3M
снимка
ZyXEL NWA110AX, Single Pack 802.11ax AP incl Power Adaptor, 435.58 лв.
доставим
ZyXEL NWA110AX, Single Pack 802.11ax AP incl Power Adaptor, EU and UK, Unified AP, ROHS
 
ASUS ZENWIFI AX MINI XD4/B-2PK450.11 лв.
доставим
MSI WIRED KBLIGHT
 
ASUS AX6600 Whole-Home Tri-band Mesh WiFi 6 System – Coverag465.67 лв.
доставим
• ASUS AX6600 Whole-Home Tri-band Mesh WiFi 6 System – Coverage up to 230 Sq. Meter/2 475 Sq. ft. 6.6Gbps WiFi 3 SSIDs
 
ASUS AX6600 Whole-Home Tri-band Mesh WiFi 6 System Coverage465.67 лв.
доставим
• ASUS AX6600 Whole-Home Tri-band Mesh WiFi 6 System Coverage up to 230 Sq. Meter/2 475 Sq. ft. 6.6Gbps WiFi 3 SSIDs
 
ASUS ZenWiFi XD5 White 2PK AX3000 Whole-Home Dual-band Mesh 465.67 лв.
доставим
• ASUS ZenWiFi XD5 White 2PK AX3000 Whole-Home Dual-band Mesh WiFi 6 Router 802.11 a/b/g/n/ac/ax
 
ASUS AIMESH AC1900474.48 лв.
доставим
 
снимка
Точка за достъп ZyXEL NWA210AX, WiFi 6, двулентова, 2x2 MIMO515.22 лв.
доставим
 
 
ZyXEL NAS542, 4-bay Dual Core Personal Cloud Storage, Dual C516.56 лв.
доставим
• ZyXEL Сървър ZyXEL NAS542, 4x слота за диск, двуядрен Part No.:ZX-NAS542
снимка
Zyxel USGFLEX50 (Device only) Firewall Appliance 1 x WAN, 4 523.54 лв.
доставим
Zyxel USGFLEX50 (Device only) Firewall Appliance 1 x WAN, 4 x LAN/DMZ
 
Cisco 1000BASE-T SFP transceiver module for Category 5 coppe525.65 лв.
доставим
• Модул, 1000BASE-T SFP transceiver module for Category 5 copper wire
снимка
Asustor AS3302T, 2 bay NAS, Realtek RTD1296, Quad-Core, 1.4G527.12 лв.
доставим
Asustor AS3302T, 2 bay NAS, Realtek RTD1296, Quad-Core, 1.4GHz, 2GB DDR4(not ex.), 2.5GbE x1, USB3.2 Gen1 x3, WOW (Wake on WAN), Ttoolless installation, with hot-swappable tray, hardware encryption, MyArchive, EZ connect, EZ Sync, WoL, System Sleep Mode
 
ASUS ZenWiFi AX Mini XD4 EU+UK 3PK white 1.1800Mbps dual-ban542.38 лв.
доставим
• ASUS ZenWiFi AX Mini XD4 EU+UK 3PK white 1.1800Mbps dual-band mesh Wi-Fi system for seamless coverage up to 557 Sq. Meter
 
ASUS ZenWiFi AX Mini XD4 AX1800 Daul Band Mesh WiFi 6 System542.38 лв.
доставим
• ASUS ZenWiFi AX Mini XD4 AX1800 Daul Band Mesh WiFi 6 System 3 Pack Black
 
Кабел 3M Type 1 Stacking Cable578.03 лв.
доставим
• Кабел 3M Type 1 Stacking Cable
 
ASUS ZenWiFi XT9 AX7800 Tri-band Mesh WiFi6 System 1pack Bla582.79 лв.
доставим
• ASUS ZenWiFi XT9 AX7800 Tri-band Mesh WiFi6 System 1pack Black
 
ASUS ZenWiFi XT9 AX7800 Tri-band Mesh WiFi6 System 1pack Whi582.79 лв.
доставим
• ASUS ZenWiFi XT9 AX7800 Tri-band Mesh WiFi6 System 1pack White
 
CISCO 3M TYPE 3 STACKING SPARE CABLE FOR C9300L588.95 лв.
доставим
• CISCO 3M TYPE 3 STACKING SPARE CABLE FOR C9300L
 
Asustor AS1104T 4 bay NAS, Realtek RTD1296, Quad-Core, 1.4GH593.71 лв.
доставим
Asustor AS1104T 4 bay NAS, Realtek RTD1296, Quad-Core, 1.4GHz, 1GB DDR4 (not expandable), 2.5GbE x1, USB3.2 Gen1 x2, WOW (Wake on WAN), System Sleep Mode, hardware encryption, EZ connect, EZ Sync
 
ASUS ZenWiFi AX Hybrid XP4 Mesh AX1800 Dual Band WiFi 6 with600.92 лв.
доставим
• ASUS ZenWiFi AX Hybrid XP4 Mesh AX1800 Dual Band WiFi 6 with AV1300 HomePlug AV2 MIMO White 2-pack
 
UniFi LTE WAN Backup with 3rd Party SIM Card Support, EU612.14 лв.
доставим
UniFi LTE WAN Backup with 3rd Party SIM Card Support, EU
 
HPE MSA 10Gb SR iSCSI SFP 4pk XCVR624.75 лв.
доставим
• HPE MSA Transceiver 10Gb Short Range iSCSI SFP+ 4-pack
 
Asustor AS3304T, 4 bay NAS, Realtek RTD1296, Quad-Core, 1.4G663.16 лв.
доставим
Asustor AS3304T, 4 bay NAS, Realtek RTD1296, Quad-Core, 1.4GHz, 2GB DDR4 (not ex.), 2.5GbE x1, USB3.2 Gen1 x3, WOW (Wake on WAN), Ttoolless installation, with hot-swappable tray, hardware encryption, MyArchive, EZ connect, EZ Sync, WoL, System Sleep Mode
 
Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti UAP-AC-HD, 2.4/5GHz, 450/1671.00 лв.
доставим
• Business AP 5GHz Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti UAP-AC-HD, 2.4/5GHz, 450/1700Mbit, 25dBm, MU-MIMO, 802.11AC Wave 2 Part No.:UB-UAP-AC-HD
 
Ubiquiti Powerful, ceiling-mounted WiFi 6E access point desi686.20 лв.
доставим
Ubiquiti Powerful, ceiling-mounted WiFi 6E access point designed to provide seamless, multi-band coverage within high-density client environments
 
Asustor AS5202T,2-Bay NAS,Intel Celeron J4005 Dual-Core 2.0 686.28 лв.
доставим
Asustor AS5202T,2-Bay NAS,Intel Celeron J4005 Dual-Core 2.0 GHz (burst up 2.7 GHz),2GB SO-DIMM DDR4 (Max. 8GB),2 x2.5 GbE, 4 x 2.5"/3.5" SATA3 HDD or SSD,2,USB 3.2 Gen 1 Type A x 3, WOW (Wake on WAN), WOL, System Sleep Mode, AES-NI hardware encryption
 
Ubiquiti UniFi Dream Machine686.57 лв.
доставим
Ubiquiti UniFi Dream Machine
 
ZyXEL Multy X, WiFi System (Pack of 2) AC3000 Tri-Band WiFi694.21 лв.
доставим
• Скорост: Up to 1733 Mbps for 5 GHz (dedicated backhaul), 866 Mbps for 5 GHz, 400 Mbps for 2.4 GHz • Антена: 9 internal antennas • Интерфейс: WAN: 1x10/100/1000 Mbps Ethernet RJ-45 port with auto MDI/MDIX support, LAN: 3x10/100/1000 Mbps Ethernet RJ-45 ports with auto MDI/MDIX support, 1 x USB 2.0 port, BLE 4.1 Bluetooth • Стандарти: IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac • Сигурност: Firewall security (NAT) • Захранване: 12V DC, 3A
снимка
D-LINK PoE Redundant Power Supply695.28 лв.
доставим
• D-LINK PoE Redundant Power Supply
 
ASUS ZenWiFi AX XD6 Tri Band Mesh WiFi 6 System 2 Pack White699.91 лв.
доставим
• ASUS ZenWiFi AX XD6 Tri Band Mesh WiFi 6 System 2 Pack White
 
ASUS ZenWiFi XD6S Dual-Band AiMesh WiFi 6 System 2 Pack Whit699.91 лв.
доставим
• ASUS ZenWiFi XD6S Dual-Band AiMesh WiFi 6 System 2 Pack White Wall Mount
 
PAXTON Net2 plus 1 door ACU with 2A PSU in plastic cabinet700.36 лв.
доставим
Net2 plus 1 door ACU with 2A PSU in plastic cabinet
снимка
Cisco Embedded Wireless Controller on C9105AX Access Point704.69 лв.
доставим
Cisco Embedded Wireless Controller on C9105AX Access Point
 
CISCO Catalyst 9300 4 x 1GE Network Module spare710.27 лв.
доставим
• CISCO Catalyst 9300 4 x 1GE Network Module spare
 
CISCO Catalyst 9105ax Wallplate Access Point Wi-Fi 6 DNA sub749.31 лв.
доставим
• CISCO Catalyst 9105ax Wallplate Access Point Wi-Fi 6 DNA subscription required
 
POLY Plus One Year POLY STUDIO X70 Dual-Camera 4K+ Video Sys787.04 лв.
доставим
• POLY Plus One Year POLY STUDIO X70 Dual-Camera 4K+ Video System for Conf/Collab/Wireless Pres Sys Maintenance Service
 
Ubiquiti AmpliFi Gaming WiFi, EU819.07 лв.
доставим
Ubiquiti AmpliFi Gaming WiFi, EU
 
ZyXEL USG20W-VPN Firewall, 802.11ac/n Wireless (3x3/80MHz), 824.42 лв.
доставим
 
снимка
Cisco 10GBASE-SR SFP Module837.13 лв.
доставим
Cisco 10GBASE-SR SFP Module
 
SONICWAVE 231C WIRELESS ACCESS POINT WITH SECURE CLOUD WIFI 847.58 лв.
доставим
SONICWAVE 231C WIRELESS ACCESS POINT WITH SECURE CLOUD WIFI MANAGEMENT AND SUPPORT 1YR (GIGABIT 802.3AT POE) INTL
 
Asustor Lockerstore 2 AS6602T, 2-Bay NAS, Intel Apollo Lake 851.77 лв.
доставим
Asustor Lockerstore 2 AS6602T, 2-Bay NAS, Intel Apollo Lake Quad-Core J4125 up to 2.7GHz, 4 GB SO-DIMM DDR4,M.2 Slots (2280 NVMe SSD) x2, GbE x 2, USB 3.2 x 3, HDMI 2.0, WOW (Wake on WAN), WOL, System Sleep Mode, AES-NI hardware encryption
 
ASUS ZENWIFI AX XT8/W-2-PK854.15 лв.
доставим
MSI WIRED KBLIGHT
 
HDD 0TB LAN 1000Mbps NAS MyCloud PR2100 2-bay 2xGigabit + 2x860.02 лв.
доставим
• HDD 0TB LAN 1000Mbps NAS MyCloud PR2100 2-bay 2xGigabit + 2xUSB 3.0 (up to 16TB)
снимка
Asustor AS5304T, 4-Bay NAS,Intel Celeron Quad-Core, 4 GB SO-882.24 лв.
доставим
Asustor AS5304T, 4-Bay NAS,Intel Celeron Quad-Core, 4 GB SO-DIMM DDR4,4 x 2.5"/3.5" SATA3 HDD or SSD 2.5 GbE x 2, USB 3.2 Gen 1 Type A x 3, WOW (Wake on WAN), WOL, System Sleep Mode, AES-NI hardware encryption
 
Ubiquiti 802.11AC Wave 2 Access Point with Security Radio an932.35 лв.
доставим
Ubiquiti 802.11AC Wave 2 Access Point with Security Radio and BLE , EU
 
Cisco Aironet 1815i, 802.11ac Wave 2; 2x2:2SS; Int Ant; E Re973.08 лв.
доставим
• Cisco Aironet 1815i Series
снимка
ASUS ZenWiFi XT9 AX7800 Tri-band Mesh WiFi6 System 2pack Bla1048.47 лв.
доставим
• ASUS ZenWiFi XT9 AX7800 Tri-band Mesh WiFi6 System 2pack Black
 
ASUS ZenWiFi XT9 AX7800 Tri-band Mesh WiFi6 System 2pack Whi1048.47 лв.
доставим
• ASUS ZenWiFi XT9 AX7800 Tri-band Mesh WiFi6 System 2pack White
 
Asustor Lockerstor AS6702T, 2 Bay NAS, Intel Jasper Lake 4C 1048.82 лв.
доставим
Asustor Lockerstor AS6702T, 2 Bay NAS, Intel Jasper Lake 4C 2.0 GHz, 4GB DDR4 SODIMM, M.2 NVMe x4 slots (Diskless), USB 3.2 Gen 2x2, Dual 2.5GbE Ports, WOW (Wake on WAN), AES-NI hardware encryption, MyArchive (support btrfs and snapshot), SSD Caching
 
Cisco ASA 5506-X with FirePOWER Services 8GE AC 3DES/AES Ref1070.05 лв.
доставим
Cisco ASA 5506-X with FirePOWER Services 8GE AC 3DES/AES Refurbished
 
Модул, 4-port Layer 2 GE Switch Network Interface Module1075.50 лв.
доставим
• Модул, 4-port Layer 2 GE Switch Network Interface Module
 
Eaton ePDU BA 0U (309 16A 3P) 36xC13, 6xC191109.87 лв.
доставим
Eaton ePDU BA 0U (309 16A 3P) 36xC13, 6xC19
 
WD My Cloud Pro PR4100 Case 4Bay NAS Diskless 1.6GHz QuadCor1151.71 лв.
доставим
WD My Cloud Pro PR4100 Case 4Bay NAS Diskless 1.6GHz QuadCore processor 4Gb RAM RAID 0 1 JBOD 2xUSB3.0 External RTL
снимка
Asustor Lockerstore 4 AS6604T, 4-Bay NAS, Intel Apollo Lake1154.13 лв.
доставим
Asustor Lockerstore 4 AS6604T, 4-Bay NAS, Intel Apollo Lake Quad-Core J4125 up to 2.7GHz, 4 GB SO-DIMM DDR4,M.2 Slots (2280 NVMe SSD) x2, GbE x 2, USB 3.2 x 3, HDMI 2.0, WOW (Wake on WAN), WOL, System Sleep Mode, AES-NI hardware encryption
 
Cisco Catalyst 9115 AP, WiFi6, Internal Antenna with Embedde1279.80 лв.
доставим
Cisco Catalyst 9115 AP, WiFi6, Internal Antenna with Embedded Wireless Controller
 
Антена, 2.4 GHz 6 dBi/5 GHz 6 dBi Directional Ant., 4-port, 1295.69 лв.
доставим
• Антена, 2.4 GHz 6 dBi/5 GHz 6 dBi Directional Ant., 4-port, RP-TNC
 
Asustor Lockerstor AS6704T,4 Bay NAS, Intel Jasper Lake Quad1354.00 лв.
доставим
Asustor Lockerstor AS6704T,4 Bay NAS, Intel Jasper Lake Quad-Core 2.0GHz, 4GB RAM DDR4, 2.5GbE x 2, M.2 SSD Slotsx4 (Diskless), USB 3.2 Gen 2x2, Toolless installation, with hot-swappable tray, hardware encryption, MyArchive, EZ connect, EZ Sync, Black
 
CISCO Catalyst 9115AX Access Point Wi-Fi 6 802.11ax external1420.27 лв.
доставим
• CISCO Catalyst 9115AX Access Point Wi-Fi 6 802.11ax external antennas DNA subscription required
 
Cisco Firepower 1010 NGFW Appliance, Desktop1495.50 лв.
доставим
Cisco Firepower 1010 NGFW Appliance, Desktop
 
CISCO Firepower 1010 ASA Appliance Desktop1504.96 лв.
доставим
• CISCO Firepower 1010 ASA Appliance Desktop
 
CISCO Catalyst Wireless 9162I AP W6E tri-band 2x2 w/Reg E1592.83 лв.
доставим
• CISCO Catalyst Wireless 9162I AP W6E tri-band 2x2 w/Reg E
 
Точка за достъп Ubiquiti UAP-nanoHD-5, 300Mbps/2.4GHz, 1733M1736.56 лв.
доставим
Ubiquiti Unifi Enterprise AP nanoHD
 
SONICWALL TZ300 TOTALSECURE 1YR, SMB firewall, 5x1GbE, 1 USB1789.34 лв.
доставим
SONICWALL TZ300 TOTALSECURE 1YR, SMB firewall, 5x1GbE, 1 USB, TOTAL SECURE LICENSE 1 year, CGSS: Anti-Virus, Anti-Spyware, IPS, Content Filtering, Application Intelligence & Control, 24x7 Support
снимка
Zyxel USG Flex Firewall 10/100/1000, 2xWAN, 4xLAN/DMZ ports,1796.87 лв.
доставим
Zyxel USG Flex Firewall 10/100/1000, 2xWAN, 4xLAN/DMZ ports, 1xSFP, 2xUSB with 1 Yr UTM bundle
 
Cisco Catalyst 9120 AP, WiFi6, Internal Antenna with Embedde1832.65 лв.
доставим
Cisco Catalyst 9120 AP, WiFi6, Internal Antenna with Embedded Wireless Controller
 
CISCO Catalyst 9200L Stack Module spare includes stacking ca1856.56 лв.
доставим
• CISCO Catalyst 9200L Stack Module spare includes stacking cable 0.5m
 
ZyXEL USG Flex Firewall 10/100/1000,1xWAN, 1xSFP, 4xLAN/DMZ 1910.46 лв.
доставим
ZyXEL USG Flex Firewall 10/100/1000,1xWAN, 1xSFP, 4xLAN/DMZ ports, 1xUSB with 1 Yr UTM bundle + ZyXEL LIC-BUN for USG FLEX 100, 2 YR Web Filtering(CF)/Anti-Malware/IPS(IDP)/Application Patrol/Email Security(Anti-Spam)/SecuReporter Premium License
 
Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti UAP-AC-M-PRO, 2.4/5GHz, 451931.48 лв.
доставим
• Business AP Dual Band Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti UAP-AC-M-PRO, 2.4/5GHz, 450/1300Mbit, 20dBm, 3x3 MIMO, Outdoor, 5 pack, Без PoE адаптери в комплекта Part No.:UB-UAP-AC-M-PRO-5
 
Cisco Catalyst 9120AX Series1934.32 лв.
доставим
Cisco Catalyst 9120AX Series
 
CISCO Catalyst 9120AX Series2052.46 лв.
доставим
• CISCO Catalyst 9120AX Series
 
UBIQUITI AirFiber, 5GHz Upper Band, EU2189.59 лв.
доставим
UBIQUITI AirFiber, 5GHz Upper Band, EU
 
CISCO Catalyst 9115AX Series2296.10 лв.
доставим
• CISCO Catalyst 9115AX Series
 
CHECK POINT 1570W Base WiFi Appliance Europe with SNBT subsc2474.11 лв.
доставим
• CHECK POINT 1570W Base WiFi Appliance Europe with SNBT subscription package and Collaborative Premium support for 1 year
 
CISCO Catalyst 9166I AP W6E TRI-BAND 4X4 XOR W/REG-E2491.62 лв.
доставим
• CISCO Catalyst 9166I AP W6E TRI-BAND 4X4 XOR W/REG-E
 
APC Easy Rack 42Ux600x1000 Roof/Side panel/castors/feet No B2662.38 лв.
доставим
• APC Easy Rack 42Ux600x1000 Roof/Side panel/castors/feet No Bottom 4 Brackets black
 
Модул, Catalyst 9300 8 x 10GE Network Module, spare2997.27 лв.
доставим
• Модул, Catalyst 9300 8 x 10GE Network Module, spare
 
Cisco Firepower 1120 NGFW Appliance, 1U4581.14 лв.
доставим
• Cisco Firepower 1120 NGFW Appliance, 1U
 
CHECK POINT 1590W Base WiFi Appliance Europe with SNBT subsc4985.55 лв.
доставим
• CHECK POINT 1590W Base WiFi Appliance Europe with SNBT subscription package and Collaborative Premium support for 1 year
 
Модул, 1000BASE-ZX SFP transceiver module, SMF, 1550nm, DOM6819.99 лв.
доставим
• Модул, 1000BASE-ZX SFP transceiver module, SMF, 1550nm, DOM
 
LENOVO ThinkSystem DE120S 2U12 LFF Expansion Enclosure6890.40 лв.
доставим
• LENOVO ThinkSystem DE120S 2U12 LFF Expansion Enclosure
 
CHECK POINT 1600 appliance with SNBT subscription package an7011.61 лв.
доставим
• CHECK POINT 1600 appliance with SNBT subscription package and Collaborative Premium support for 1 years
 
LENOVO ThinkSystem DE2000H 24x2.5in 16GB Cache 4x 16Gb FC ba12052.90 лв.
доставим
• LENOVO ThinkSystem DE2000H 24x2.5in 16GB Cache 4x 16Gb FC base ports no SFPs, 4x 12 Gb SAS HIC ports
 




© 1998-2023 Global System Solutions Ltd.